Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  M-iQ - Tırnaklı bulaşık makineleri

  Geleceğin yıkama teknolojisi

  M-iQ teknolojisini canlı yaşayın.

  Detaylı bilgi

  Enerji konsepti

  M-iQ'nun tüm proseslerinde ısı geri kazanılır ve yenilikçi enerji kullanımı ile sisteme geri aktarılır. Dinamik olarak uyarlanabilen tasarımı sayesinde M-iQ, değerli bir kaynak olan enerjiyi dikkatlice kullanır: Böylece maliyet tasarrufu yapılır ve bulaşıkhanede iyi bir ortam havası elde edilir.

  AirComfort

  M-iQ kurutmanın hava akımları, dengeleme kanalları üzerinden yıkama bölümünden ayrılır - bu AirComfort'tur. Bunun neticesinde üstün bir kurutma sonucu elde edilirken, enerji de operasyonun her aşamasında proses içerisinde tutulur. Aynı zamanda çalışanlara da makinenin çıkış bölümünde büyük bir çalışma konforu sağlanır.

  M-iQ Filtresi

  Akıllıca tasarlanmış filtre sistemi, M-iQ'nun kalbidir. Gıda artıkları aktif bir şekilde yıkama prosesinden uzaklaştırılır, bu da önemli ölçüde deterjan ve su tasarrufu sağlarken temizlik seviyesi de optimum düzeyde kalır.

  Einlauf

  MEIKO için hijyenik çalışma, giriş bölümünde başlar: Gıda artıkları düzenli aralıklarla kuvvetli bir dalga hareketiyle otomatik olarak uzaklaştırılır. Aynı herşeyi sürükleyen büyük bir sel gibi.

  AirConcept

  Isı akışı tersine çevrilir, sıcak buhar soğur ve bu sayede M-iQ yıkama için yeni enerji kazanır.

  AirComfort

  M-iQ, konteyner yıkarken de mükemmel sonuçlar, optimum enerji verimliliği ve düşük operasyonel maliyetler sağlar. Bunu, M-iQ'nun içindeki dengeleme kanalları sağlar: Girdap gibi dönen hava akımları, hava beslemesi ile dengelenir. Konteynerlerde de optimum koşullar ve birinci sınıf kurutma!

  Europapark Hotel Bellrock
  Ödüller
  Her yerde 5 yıldız kalitesi: Ambiyansta, serviste ve bulaşık makinesinde.

  Kendimizi övmek yerine, teknolojimizin başkaları tarafından eleştirel bir şekilde test edilmesini ve değerlendirilmesini tercih ederiz. Aldığımız ödüllerin listesi oldukça uzundur. Siz listeyi incelerken, biz çalışıp geliştirmeye ve iyileştirmeye devam edelim. Bir sonraki ödülde görüşmek üzere...

  Teklif iste

  GrünesBand Award
  Tophotel-StarAward-2015-Gold
  MERCURY AWARD
  CateringStar silber
  MERCURY AWARD
  TopHotel STAR AWARD Technologie

  GreenCoach Her zaman doğru yolda

  GreenCoach, yeşil bir uyarı sinyali ile yükleme bölümünde hangi hatlara bulaşık konulması gerektiğini gösterir. Bu sayede M-iQ her zaman optimum kapasitede çalışır.

  Şimdi randevu alın

  Çevreyle uyum içinde

  M-iQ'nun en çarpıcı ve temel özelliği M-iQ filtresidir. Bu filtre sistemi, su ve deterjan tüketimini ciddi oranda azaltarak optimum temizlik sağlayan olağanüstü bir özelliğe sahiptir. İşlem, filtrelenen gıda artıklarının aktif olarak yıkama prosesinden uzaklaştırılmasına dayanır. Filtre, sudaki artıkları toplar ve ilave suya gerek olmadan belirli aralıklarla yıkayarak tankın dışına atar. Bu, mükemmel temizlik için benzersiz M-iQ çözümüdür.

  Şimdiye dek görülmemiş enerji

  M-iQ'nun tüm proseslerinde ısı geri kazanılır ve yenilikçi enerji kullanımı ile sisteme geri aktarılır. Dinamik olarak uyarlanabilen tasarımı sayesinde M-iQ, değerli bir kaynak olan enerjiyi dikkatlice kullanır: Böylece maliyet tasarrufu yapılır ve bulaşıkhanede iyi bir ortam havası elde edilir.

  Mavi kullanım konsepti ile neredeyse kendiliğinden temiz

  M-iQ, gün boyu süren bir yıkama sonrasında, mevcut tank suyunu kullanarak kendini temizler. Pompalı son durulama tankının tek bir dolumuyla kirler M-iQ filtreleri üzerinden dışarı atılır. Bu işlem makine tamamen boşalana kadar döngüsel olarak devam eder. Geriye, mavi renkle belirtilmiş elle temizlenmesi gereken çok az bir kısım kalır. Ve öncesinde gerçekleşen otomatik temizleme sayesinde, bu işlem hiç olmadığı kadar rahat, derinlemesine, hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılır.

  %30 daha fazla yıkama gücü

  MEIKO'nun tanınmış yüksek temizleme gücü, M-iQ'da tekrar önemli ölçüde arttırıldı ve optimize edildi. Makinenin yıkama dinamiği, şimdiye dek mümkün olmayan değerlere ulaşır: üçte bir oranında azaltılan malzeme ve enerji tüketimiyle maksimum temizleme gücü. Tam anlamıyla temiz bir çözüm!

  GreenFilter

  Her gün yeniden, mükemmeli hedefliyoruz. Bu motivasyonla mühendislerimiz yepyeni, ilave bir filtre kademesi geliştirdiler: GreenFilter. Bu filtre, en küçük kir parçacığını bile ortadan kaldırır ve benzersiz bir temizlik seviyesine ulaşılır. GreenEye-Technology ® deterjan, parlatıcı ve enerji maliyetlerini en aza indirir, çünkü yıkama prosesinin tamamında sadece gerçekten gerekli olan kullanılır.

  Sinerjiler

  M-iQ, devrim niteliğindeki GreenEye-Technology ® ile insan ve makine arasında yeni sinerjiler yaratır: Bulaşık yıkama prosesi, daha fazla şeffaflık ve dinamizm ile sürekli optimize edilir. Bunun sonucunda da şimdiye dek elde edilmemiş bir verimlilik ve optimum kapasite kullanımı sağlanır. GreenEye-Technolgy ® büyük resmi asla gözden kaçırmaz ve her şeyi kontrol altında tutar. Bu, daha verimli ve temiz bir gelecek için yeşil ışık yakmaktır!

  CC Touch

  Entegre sistem tanılama ile kullanıcılar mevcut durum hakkında bilgi sahibi olurlar. Dinamik ilerleme çubuğu ve durum ekranı, tüm fonksiyonların hazır olma durumlarını bildirir. Önemli proses verileri aktarılır ve olası sapmalar hemen gösterilir. M-iQ, maksimum hijyen ve operasyon güvenliği için operasyon esnasında sistem ve fonksiyonlarını sürekli kontrol eder.

  CC Log

  Rahat – güvenilir – güvenli. Makinenin kontrol ünitesine kablosuz giriş yaparak, DIN SPEC 10534 uyarınca tutulması gereken tüm operasyonel veriler, bluetooth üzerinden mobil cihaza (CC-Log veri modülü) aktarılır ve kaydedilir.

  CC Insight

  Ekonomi yönetimi özelliğine sahip CC-Insight yazılım modülü, tüketim durumunu grafikler veya tablolar halinde kaydeder, böylece her yıkama safhası ve makinenin kapasite kullanımı güvenilir şekilde değerlendirilip optimize edilebilir.

  M-iQ. Detaylı operasyonel bilgiler için IQ ile yıkama.