Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  M-iQ tırnaklı bulaşık makinesi

  M-iQ tırnaklı bulaşık makineleri, tabakları, fincanları ve tepsileri hızlı ve hijyenik şekilde yıkar. Kolay kullanımı ve üstün performansı sayesinde M-iQ, personelin favorisidir.

  M-iQ serisi tırnaklı bulaşık makineleri, insan ve çevre için bütünsel yıkama teknolojisi demektir. Daha önce hiçbir tırnaklı bulaşık makinesi bu denli detaylı tasarlanmamıştı. M-iQ'nun öne çıkan özellikleri: Optimum enerji dengesine sahip M-iQ enerji konsepti; insan ve makinenin takım olarak uyum içinde çalışmasını sağlayan M-iQ GreenEye-Technology®; atık hava bağlantısı gerektirmeyen M-iQ AirConcept; yüksek proses verimliliği sağlayan M-iQ filtre ve bilinçli olarak yönlendirilen hava akımları sayesinde enerjinin sistem içerisinde kalmasını sağlayanve mükemmel bir kurutma ve dolayısıyla yıkama sonucu sunan AirStream teknolojili M-iQ AirComfort kurutma.

  Isı geri kazanımı – M-iQ'daki ısı geri kazanım sistemiyle enerji tüketimi, atık hava miktarı ve atık hava sıcaklığı azalır. Geleceğin bulaşık yıkama teknolojisi böyle şekillenecek!

  Standart
  Ebatlar
  Geçiş genişliği570 / 750 mm
  Geçiş yüksekliği465 mm
  Performans
  DIN 10510'e göre 2 dakika teması süresinde tabak kapasitesi1.730 – 8.930 tabak/h
  DIN 10510'e göre 2 dakika temas süresi için taşıma hızı0,78 – 2,68 m/min
  Durulama suyu miktarı165 – 270 l/h
  Elektrik bağlantısı
  Toplam elektrik bağlantı değeri (kurutma(lar) dahil)33,1 – 62,5 kW
  Tüketim (kurutma(lar) dahil)25,0 – 43,1 kW
  Performans
  Atık hava hacmi110 – 190 m³/h
  Ebatlar
  Makine uzunluğu4.700 – 10.200 mm

  Ürün serileri ve modelleri, yasal koşullara da bağlı olarak ülkeden ülkeye farklılık göstermektedir. Lütfen lokal satıcınıza başvurun. Kendisi işletmenize en uygun makineyi bulmanız için yardımcı olacaktır.

  Teknik değişiklik yapma hakkı saklıdır