İletişim
  The clean solution

  WasteStarCC - Gıda atık yönetimi

  Artıksız temizlik

  WasteStarCC, gıda atıklarını verimli ve çevre dostu bir şekilde toplamak, bertaraf etmek ve bu süreçte maksimum hijyen sağlamak isteyen herkes için temiz bir çözümdür.

  WasteStarCC gıda atık sistemi nasıl çalışır

  Organik mutfak atıkları
  Organik masa atıkları
  Midyeler ve kabuklu deniz canlısı atıkları
  Kemikler ve daha fazlası

  Misafirlerden geri gelen her şey, WasteStar CC® tarafından istisnasız ve mükemmel bir şekilde işlenir. Kemikler, midye kabukları ve kabuklu deniz canlısı artıkları bile 80 mm'lik partiküller haline getirilir. Ufalanan gıda atıkları bio-substrat olarak toplama tankına gönderilir. İnsanlar için temiz, çevre için iyi bir çözüm!

  WasteStar her koşulda mükemmel performans sunar.

  Daha fazla bilgi alın

  Mutfakta hijyen elzemdir!

  Bu özellikle hastane ve bakımevlerinde geçerlidir. Gıda atık sistemi WasteStarCC'nin kullanımı kolay ve rahattır, kompakt ebadı sayesinde iş akışına kolayca entegre edilir.

  Biogas mit der WasteStar CC
  Umwelt Arena Switzerland

  Gıda atıkları biyogaza dönüşüyor

  Günümüzde herkes kaynakları korumak ve gıda atıklarının oluşmasını önlemekle yükümlüdür. Bunun mümkün olduğu yerlerde, sürdürülebilir gıda atıkları toplama ve değerlendirme işlemleri devreye girer.

  Hijyenik bir şekilde toplanan ve işlenen gıda atıkları, biyogaza ve ardından elektriğe dönüştürülebilir. Gıda üretimi için kullanılan enerji, böylelikle geri kazanılabilir.

  Daha fazla bilgi alın

  WasteStar CC Meiko
  Head Chef counts on WasteStar CC
  Speisereste verwerten Umweltarena
  Ödüller
  Her yerde 5 yıldız kalitesi: Ambiyansta, serviste ve bulaşık makinesinde.

  Kendimizi övmek yerine, teknolojimizin başkaları tarafından eleştirel bir şekilde test edilmesini ve değerlendirilmesini tercih ederiz. Aldığımız ödüllerin listesi oldukça uzundur. Siz listeyi incelerken, biz çalışıp geliştirmeye ve iyileştirmeye devam edelim. Bir sonraki ödülde görüşmek üzere...

  Teklif iste

  Tophotel StarAward 2016
  Internorga Zukunftspreis
  HopiTech Pau 2015
  CateringStar2016-silber