Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  WasteStar CC

  MEIKO WasteStar CC®, restoranlar, oteller, yemekhaneler, hastaneler ve huzurevleri için temiz ve basit bir çözümdür. Gıda atıklarını verimli bir şekilde bertaraf etmek ve bu süreçte maksimum hijyen sağlamak isteyen herkes için mükemmel bir seçimdir.

  Organik gıda atıkları, bio atıklar, hatta kabuklu deniz hayvanlarının kabukları, midyeler ya da kemikler makineye sorunsuzca atılabilir. Entegre öğütücü, gıda atıklarını ufalayarak homojen bir biyokütleye dönüştürür ve değerli bir substrat oluşur. Oluşan bu substratlar, periyodik olarak ayrı bir biriktirme tankına pompalanır. Bu hammaddenin, biyogaz, gübre ya da arıtma tesislerinde yeniden değerlendirilmesi, sistemin, sürdürülebilirliğe sağladığı katkıdır.

  WasteStar CC® gıda atık sistemi oldukça ekonomiktir. Son derece düşük imha maliyetleri ve optimum bir şekilde hazırladığı ve enerji üretiminde kullanılabilen substrat ile çok başarılı bir sistemdir.

  Örnek: 1 m³ substrattan yaklaşık 60 m³ metan elde edilebilir. Bu da yaklaşık 60 l ısıtma yakıtı veya dizel muadili anlamına gelir.

  Bu, çevreye herhangi bir olumsuz etki yaratmadan bir otomobili 850 kilometre götürecek yakıtla beslemek için yeterli bir miktardır.

  Teknik veriler

  Ebatlar
  Genişlik600mm
  Derinlik500mm
  Yükseklik820 mm
  Kaide yüksekliği160 mm
  Teknik veriler
  İşleme ve taşıma miktarıyakl. 3l/min
  Toplama tankı kapasitesien az 600 l
  Gıda atıkları konveyör uzunluğuen fazla 50 m
  Gıda atıkları konveyör yüksekliğimaks. 6 m
  Ağırlık
  boşyakl. 115 kg
  doluyakl. 160 kg
  Elektrik bağlantısı
  StandartTrifaze 3 NPE, 400 V, 50 Hz
  Performans
  Güç2,45 kW
  Nominal akım5,9 A

  Yerinde ana şebekeye kalıcı bağlantı (ana şalter – kırmızı/sarı, acil kapama fonksiyonlu) oluşturulmalıdır.

  Ürün serileri ve modelleri, yasal koşullara da bağlı olarak ülkeden ülkeye farklılık göstermektedir. Lütfen lokal satıcınıza başvurun. Kendisi işletmenize en uygun makineyi bulmanız için yardımcı olacaktır.

  Tarih: 03.2017. Teknik değişiklik yapma hakkı saklıdır