Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  WasteStar FC - gıda atık bertarafı

  Atık bertarafı konusunda hiç endişeye kapılmayın

  Organik mutfak artıklarını konforlu bir şekilde bertaraf edin

  WasteStar FC, organik artıkların doğrudan iş yerinde oluştukları yerde bertarafına yönelik olarak endüstriyel mutfaklar için tasarlanmış tam otomatik bir sistemdir. Bu da, WasteStar FC sistemini ekonomik, çevre ve doğal kaynak dostu ve hepsinin de ötesinde, inanılmaz derecede kolay kullanılabilir kılmaktadır.

  Çok daha kolayı WasteStar FC ile mümkün.

  İki temel nokta, WasteStar FC'yi rakipsiz kılar: Tamamen modüler bir tasarım ve kolay kullanım. Bu da, maksimum kullanım esnekliğine sahip optimal bir atık bertaraf konseptini mümkün kılar.

  İş akışına mükemmel adaptasyon.

  Otomatik emme döngülerini ve aynı şekilde işlem istasyonlarının sırasını, mutfak organizasyonunuzun gereksinimleri göre kendiniz belirleyebilirsiniz. Endüstriyel bir mutfakta istenen işlem sırası daha sonra değişebilmektedir: Böyle bir durumda döngüleri kolayca yeniden uyarlayabilirsiniz. Siz nasıl isterseniz, tam olarak öyle.

  Her türlü gereksinime uyarlanabilir

  WasteStar FC, modüler bir tasarıma sahiptir ve bu sayede yalnızca tüm MEIKO bulaşık yıkama ve taşıma teknolojisi üniteleri ile mükemmel uyum sağlamakla kalmaz. Aynı zamanda, endüstriyel mutfağınızın münferit durumuna en yüksek uyumu gösterecek şekilde uyarlanabilir.

  Temizlemesi kolay

  Ünite besleme istasyonlarının günlük temizliği, tıpkı diğer tüm WasteStar FC işlevleri gibi çok kolaydır. Bunun için, bulaşık makineleriniz için kullandığınız malzemeler yeterlidir. Temizleme suyu, tercihe bağlı olarak doğrudan lavabo giderine veya bir tanka akıtılabilir.

  Bulaşıkhanenizi ve hazırlama istasyonunuzu bütüncül tek bir atık sisteminde birleştirmeye hazır mısınız?

  Bunu WasteStar FC ile başarabilirsiniz. Ayrıca, sıvı fritöz atıkları ve diğer yağ artıkları da için de hali hazırda bir çözüm düşündük.  Bunların bertarafı için de ilave bir yağ tutucu sağlanmaktadır.