Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  TopClean M

  Temizleme ve dezenfeksiyon

  İtfaiyede solunum maskeleri taşıyan kişiler, kurtarma operasyonlarında zaten yüksek derecede tehlikeye maruz kalmaktadır. Özellikle bundan dolayı, örneğin solunum maskelerinin doğru temizlenmemesi ve dezenfekte edilmemesi gibi nedenlerle gereksiz risklerin oluşmaması çok önemlidir. TopClean M, MEIKO'nun temizlik ve dezenfeksiyon makinelerindeki 80 yılı aşkın deneyimiyle geliştirilmiştir - başkaları için kendi hayatını riske eden bir hedef grubu için.

  Solunum koruma maskeleri (tam yüz maskeleri), akciğer otomatikleri ve sırtlıklar tam otomatik olarak temizlenir.

  TopClean M, saatte 40 solunum maskesini veya 80 akciğer otomatiğini yenilikçi bir kemo-termal dezenfeksiyon yöntemiyle temizler ve dezenfekte eder. Makine tasarımında ergonomi ve iş güvenliğine öncelik verilmiştir. Ve akciğer otomatiklerini basınç altındayken bile temizleyen ve dezenfekte eden bu ebattaki tek cihazdır.

  Hız, esneklik ve verimlilik açısından standartları belirleyen bir cihazdır. Kullanım kolaylığı, ergonomik çalışma koşulları, güvenlik mevzuatına uygun güvenilir ve sürekli hijyen sonuçları, üretici firmaların talimatlarına tamamen uygun proses kişisel koruyucu ekipman yönetmeliğine uymanızı son derece kolaylaştırır.

  TopClean M ile solunum maskeleri ve akciğer otomatiklerini kısa sürede temizler ve dezenfekte edersiniz. TopClean M temizleme ve dezenfeksiyon makinesi, solunum ekipmanı bakım atölyelerinin ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmıştır ve bakım görevlilerine büyük kolaylık sağlar.

  Ebatlar
  Genişlik600 mm
  Derinlik600 mm
  Yükseklik820 mm
  Giriş yüksekliği420 mm
  Sepet ebatları500 x 500 mm (540 x 500)
  Performans
  Program süresi6/9/12 dk.
  Teorik sepet kapasitesi10 / 6 / 5 sepet/sa
  Pompa motoru0,55 kW
  Tank hacmi11 l
  Son Durulama4,2 l/sepet
  Tank ısıtma4 kW
  Entegre boyler
  10°C besleme suyu sıcaklığı7,5 kW
  Toplam bağlantı gücü
  Trifaze 3NPE 400 V~ 50 Hz, 10°C giriş suyu sıcaklığı12,4 kW
  Koruma sınıfı
  Koruma sınıfıIPX5

  Ters ozmoz su kalitesi bu prosesin hayati bir parçasıdır. Bu nedenle TopClean M'in GiO-Modül ile birlikte kullanılmasını tavsiye ediyoruz. Çünkü mükemmel bir sonuç için mükemmel bir su kalitesi şarttır!

  Teknik değişiklik yapma hakkı saklıdır