Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Trolley yıkama makineleri

  MEIKO ile güvenli uçuşlar

  Hygiene - welcome on board

  Bir uçağın sorunsuz havalanabilmesi için perde arkasındaki operasyonun problemsiz yürütülmesi gerekir. Hızlı, güvenilir, verimli ve en dar alanlarda! Uçağın yerde geçirdiği her dakika maliyet demektir. Uçağın içindeki hijyen kusurları, yüksek derecede sağlık riski yarattığı için, HACCP uygulamalarının eksiksiz yerine getirilmesi zorunludur. Özellikle, sürekli değişen yolculara, içinden tabak, bardak, çatal-bıçak ve yemeklerin verildiği trolleylerin temizliği son derece önemlidir. Burada MEIKO'nun uzmanlığı gereklidir. Dünyanın çeşitli yerlerindeki en büyük havaalanlarında, tıbbi teknolojide ve toplu yemek konusunda uzun yıllara dayanan uzmanlığımız, tamamen güvenebileceğiniz bilgi birikimimizi sağlar. MEIKO iyi uçuşlar diler.

  Kullanışlı Alman mühendisliği tasarımı

  Yıkama kolları ve nozullar, konteyner ve trolleylerdeki ulaşılması zor köşelerin optimum temizliği için münferit olarak ayarlanabilir. Kapaklar, hava filtreleri ve vidalar gibi tüm sökülebilir parçalar, zincirlerle sabitlenerek kaybolmaya karşı güvence altına alınır.

  Mükemmel kurutma sonuçları

  Tavanda ve iç duvarlarda optimal bir şekilde konumlandırılmış hava bıçakları, büyük miktarlarda, ısıtılmış kuru havanın trolleylerin tüm yüzeylerine optimum bir şekilde dağılmasını sağlar. Son derece sağlam paslanmaz çelik yan yıkama kolları ve stratejik olarak yönlendirilmiş nozulları sayesinde, birinci sınıf yıkama sonuçları alınır.

  Tesisatlar ve elektronik aksam için ayrı kabinler

  Tüm su, buhar ve pompalanan sıcak su bağlantılarının yanı sıra distribütörler, valfler, sayaçlar ve sıcak su cihazları standart MEIKO tesisat kabinine monte edilmiştir; bu sayede hem büyük bir kullanım konforu hem de servis ve bakım çalışmaları için kolay erişim sağlanır.

  Benzersiz MEIKO özellikleri

  Açık konveyör bandının altına konumlandırılan ilave yıkama sistemleri sayesinde, trolleylerin, hacimli konteynerlerin ve diğer hacimli ekipmanların altı kolayca temizlenir. Gerekirse alttaki bu yıkama sistemleri devre dışı bırakılabilir. Ağır hizmet tipi paslanmaz çelik konveyör bandı, rakipsiz dayanıklılık ve trolleylerin, fren kullanılmadığında bile, mükemmel stabilitesini sağlar.

  Kupkuru

  Kurutma esnasında problem çıkmaması ve her şeyin düzgün çalışması için: Otomatik araba eğim sistemi, kuvvetli fan ile birlikte trolleylerin temiz ve kuru çıkmasını sağlar.

  Köşelere kadar tertemiz

  MEIKO, uçaktaki mikroplara meydan okur. Bunu, her tür trolleye ve konteynere uyum sağlayan, ayarlanabilir nozullara sahip akıllıca tasarlanmış yıkama sistemiyle yapar. Böylece mikropların oluşabileceği tüm kirli köşeler tertemiz olur. Sistemin uzun ömürlü yapısı, yüksek kalitede işçilik ve kullanılan malzemelerle sağlanmıştır ve bu, MEIKO standartıdır.

  CC Insight

  Sistemle ilgili tüm veriler, fonksiyonlar ve operasyon süreçleri, entegre KMM iletişim modülü tarafından depolanır ve görüntülenir. Operasyon koşulları analiz ve teşhis edilir; gerektiğinde bilgisayarınızda kolayca değiştirilir.

  CC Log

  Funkcja bezprzewodowego logowania do modułu sterującego maszyny umożliwia przechowywanie wszystkich istotnych dla działania systemu danych oraz ich szybkie pobranie. Wystarczy proste, zewnętrzne urządzenie przenośne jak pendrive. Dzięki temu w każdej chwili można wprowadzić zmiany do procesów mycia oraz przeprowadzić analizę oraz diagnostykę całego procesu.

  Kapsamlı

  Tüm yıkama fonksiyonlarını dokunmatik ekran üzerinden kontrol edebilirsiniz.

  Kullanıcı dostu

  Sadece belirli bir işlem için gerekli olan menü öğeleri gösterilir; dikkat dağıtabilecek bilgiler engellenir.

  Güçlü

  Yetkili kişiler, kolayca kontrol sağlayıp, fonksiyonları sistematik olarak optimize edebilir.

  Destekleyici

  Gerektiğinde, yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekran üzerinden destekleyici bilgiler (kullanım kılavuzu, yedek parça listesi, irtibat bilgileri vb.) içeren bilgi bankasına ulaşılabilir.

  Erişilebilir

  Gerekirse, tüm makinelere CC Insight uygulaması üzerinden veya CC Log veri modülü aracılığıyla erişim sağlanabilir.