Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Trolley yıkama makineleri

  Trolleylerin güçlü ve verimli temizliği ve sanitasyonu

  MEIKO’nun yıkama çözümü BA 251-C, tek tanklı tünel tipi trolley yıkama makinesidir ve saatte 90 ila 160 adet tam boy havayolu ikram arabası yıkar. Sistem hem çok yönlü hem de esnektir. Çok yönlü olması sayesinde her catering operasyonunun ihtiyaçlarına tam olarak uyarlanabilir. Rampalı esnek model, makinenin zemin üstüne kurulmasını kolaylaştırır. Ayrıca yeni veya mevcut bir bulaşıkhaneye kolayca entegrasyonunu sağlar. Mekan özelliklerinin ve ebatlarının değiştirilemediği durumlar için tasarlanan rampalı versiyonun yanı sıra BA 251-C aynı zamanda yükleme ve boşaltma ergonomisini iyileştirmek için hemzemin olarak da kurulabilir. Bir diğer büyük avantaj da, ilerde istenirse, rampalı versiyonun kolayca hemzemin kurulum olarak değiştirilebilmesidir.

   

  Ebatlar

  Ebatlar
  Kullanılabilir genişlik1000 mm
  Kullanılabilir yükseklik1100 mm
  Makine uzunluğu10500 mm
  Rampalarla birlikte makine uzunluğu, maks14100 mm
  Temel uzunluğu11300 mm
  Performans
  Bant hızı0.5 - 0.9 (m/dk)
  Teknik veriler
  Yıkama kapasitesi90 - 160 tam boy trolley/sa

  MEIKO’nun çok tanklı tünel tipi trolley yıkama makinesi BA 252-C, kısa sürede çok sayıda yemek arabasının hijyenik olarak temizlenmesi ve kurutulması için tasarlanmıştır. Saatte 280 adet tam boy havayolu ikram arabası yıkayan BA 252-C trolley yıkama makinesi, büyük ölçekli catering tesisleri ve tekrar kullanıma alma sürelerinin kısa olduğu yerler için ideal çözümdür. MEIKO BA 252-C trolley yıkama makineleri, her catering operasyonunun ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir. Her yeni ve mevcut bulaşıkhaneye mükemmel bir şekilde entegre edilebilen makine, hemzemin kurulum veya zemin üstüne kurulum opsiyonlarıyla mekanın koşullarına en iyi şekilde uyum sağlar. Ayrıca zemin üstüne kurulan makineler, ilerde gerekirse, hemzemin kurulum (veya tersi) olarak değiştirilebilir.

   

  Ebatlar

  Ebatlar
  Kullanılabilir genişlik1000 mm
  Kullanılabilir yükseklik1100 mm
  Makine uzunluğu13500 mm
  Rampalarla birlikte makine uzunluğu, maks17100 mm
  Temel uzunluğu14300 mm
  Performans
  Bant hızı1.2 - 1.6 (m/dk)
  Teknik veriler
  Yıkama kapasitesi210 - 280 tam boy trolley/sa

  Günümüzün sürekli artan hijyen standartlarında, nispeten küçük havayolu ikram operasyonlarının bile, trolleyler de dahil olmak üzere kullandıkları tüm ekipmanların mükemmel bir temizliğe sahip olması beklenmektedir.

  MEIKO’nun önden yüklemeli trolley yıkama çözümü olan WS 125.2, zemin üstüne veya hemzemin şeklinde kurulabilen kompakt, kabin tipi yıkama makinesidir. Saatte 45 gastronorm tepsi taşıma arabası kapasitesi ile son derece verimlidir ve az yer kaplar.

  MEIKO WS 125.2 yıkama makineleri, her catering operasyonunun ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir ya da her yeni veya mevcut bulaşıkhaneye mükemmel bir şekilde entegre edilebilir. WS 125.2 trolley yıkama makinesinin iki versiyonu bulunur: Mevcut alanı en iyi şekilde kullanmak için rampalı versiyon ve daha kolay ve hızlı yükleme ve boşaltma yapmak için hemzemin versiyon.

  Teknik veriler
  Yıkama kapasitesi15 - 20 yıkama/saat
  Kullanılabilir hacim1.950 x 1.000 x 2.400 mm
  Yıkama başına temiz su18 l
  Tank hacmi300 l
  Toplam bağlantı gücü (motorlar)19,5 kW
  Kepenkli kapı sürücüsü (opsiyon)0,3 kW
  Tank ısıtma30 kW
  Boyler ısıtma26 kW
  Kurutma ısıtma18 kW