İletişim
  The clean solution

  Şirket ilkelerimiz

  Dünya pazarı için yenilikçi ürünler

  Kendimizi, profesyonel bulaşık yıkama teknolojileri ve temizleme ve dezenfeksiyon makinelerinde dünya çapında lider bir tedarikçi olmaya adadık. Ürünlerimiz, dünyanın her yerindeki müşterilerimize en yüksek verimlilikte en iyi temizlik sonuçlarını sağlar. İşimizin merkezinde mümkün olan en yüksek müşteri memnuniyeti bulunur. 

  Müşterilerimizin artan taleplerini ve kendimize koyduğumuz yüksek standartları karşılayabilmek için yenilikçiliği teşvik ederiz. Aynı zamanda dünya çapındaki yönetmeliklerin, yasaların ve standartların tüm gerekliliklerini dikkate alırız. Müşteri faydası ve yasal uyumluluğu her zaman doğrudan ilişkili olarak görürüz.

  Değer odaklılık ve işbirliği

  Bizim için bir dizi değerlerin önemli olduğunu gördük ve bu değerleri tüm ticari faaliyetlerimiz için zorunlu kıldık. Değer odaklı bu yaklaşımımız kapsamında, dünyanın her yerindeki müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımız ile işbirliği içinde bağlıyız. Onların kültürel bağlarını anlar ve dikkate alırız, herkese aynı saygı çerçevesinde, insancıl bir yaklaşım tarzıyla yaklaşırız. Kamu kuruluşları ve ilgili topluluklarla dünya çapındaki ilişkilerimizi de aynı şekilde geliştiririz.

  Sürdürülebilirlik

  Değer odaklı bir firma olarak Sürdürülebilirlik prensiplerine bağlıyız. Bu prensipler, özellikle kaynakların korunması, enerji verimliliği ve çevre korumasına odaklıdır. 

  Firmamızı kararlı bir şekilde uzun vadeli başarılara yönlendiren tüm kararlarımız da sürdürülebilirlik belirleyicidir. Böylece firmamızın sahibi olan Oskar ve Rosel Meier Vakfı'nın hedefleri doğrultusunda ilerleriz.

  İş sağlığı ve güvenliği

  Çalışanlarımız, en değerli kaynağımızdır. Bu nedenle mümkün olan en iyi iş sağlığı ve güvenliği için çabalarız. Bu hedefi, çalışanlarımızın davranış şekillerine belirleyici bir motif olarak entegre ederiz. İş sağlığı ve güvenliğine dair tüm kuralları ve bilgileri sistematik olarak kullanırız.

  Sürekli iyileştirme

  Elde ettiklerimiz bizi sadece belirli oranda memnun eder. Ürünlerimizi ve şirketimizi, verimlilik ve performans açısından daha da iyileştirmek için sürekli çalışırız. Bu süreç, MEIKO'nun tüm dünyadaki çalışanlarıyla başlar.

   

  Yönetim sistemimiz, bu talepleri ve değerleri esas alır ve hedefler, hedeflerin gerçekleştirilmesi, verimlilik ve performansın düzenli kontrolü için yapılması gerekenleri içerir. 

  Organizasyonumuzun, seçkin ve bağımsız enstitüler tarafından düzenli olarak denetlenmesini sağlarız. Bu kapsamda yönetim sistemimiz, aşağıdaki uluslararası standartlar uyarınca sertifikalandırılmıştır: