İletişim
  The clean solution

  TopLine - Sürgü yıkama ve dezenfeksiyon makinesi

  Temizlik odasında daha fazla hijyen için yüksek performanslı teknoloji

  Bakım işinde güvenlik ve iş güvenliği önemlidir

  İnsanların vücut atıkları, enfeksiyon bakımından en yüksek riski taşır. Dolayısıyla bunların bertarafı esnasında çok dikkatli olunmalı ve güvenliğe büyük önem verilmelidir. MEIKO'nun TopLine serisi temizleme ve dezenfeksiyon makineleri, güvenilir şekilde çalışan ve personele bakım için daha fazla zaman kazandıran yüksek performanslı teknoloji sunar.

  Clostridium Difficile

  Hasta bakım malzemelerinin temizleme ve dezenfeksiyon makineleri içinde tamamen otomatik bir şekilde boşaltılması, temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi, kontaminasyon ve tekrar kontaminasyon riskini mümkün olan en düşük seviyeye indirecektir.

  Beyaz bülteni indirin!

  Bettpfannen reinigen mit der TopLine

  Tavizsiz hijyen için yenilikçi çözümler

  Temizlik ve hasta odasına yönelik MEIKO teknolojileri, 90 yıldır hijyen, güvenlik, ergonomi ve iş güvenliği konusunda standartları belirlemektedir. Standartlarımız beklentilerinizi fazlasıyla karşılar.

  TopLine – Detaylarda gizli kalite

  Temizlik odasındaki boşaltma evyesine birçok şey boşaltılır. Her MEIKO boşaltma evyesi, nemi seven mikroorganizmaların barınamaması için, iç hazne kanalı olmadan üretilmiştir. Kirlerin optimum şekilde uzaklaştırılması için, iki jet nozulu ile spiral formlu bir su filmi oluşturulur. Boşaltma evyesine "otomatik temizleme" özelliğini veren bu işlevdir. Boşaltma evyesi uzun süre kullanılmadığında, Alman Mühendisler Birliği'nin (VDI) de tavsiye ettiği, kenar durulamasını günde bir kere çalıştıran opsiyonel bir zamanlayıcı monte edilebilir.

  Olağanüstü etki

  Clostridium Difficile'ye karşı

  Bağımsız hijyen enstitüsü HYGCEN Germany GmbH'ye ait raporla da onaylandığı üzere, MEIKO temizleme ve dezenfeksiyon makineleri, bakterileri ve özellikle Clostridium Difficile tipi sporları hasta bakım malzemelerinden son derece etkili bir şekilde çıkarır.

  Uzman görüşüne git

  Başarı hikayeleri
  Müşterilerimizin hikayesini okuyun: Stuttgart Marienhospital Hastanesi

  TopLine - Akıllı teknoloji

  1

  DIN EN 1717 uyarınca AA tipi serbest çıkış

  2

  MIKE 2 elektronik kontrol sistemi

   

  3

  Makine kapağını açıp kapamak için yakınlık sensörü (opsiyonel)

  4

  Yoğun temizlik için nozul sistemi

  5

  Kendi kendini temizleyen derin çekme yıkama haznesi

  6

  Güçlü teleskopik döner nozul

   

  7

  Sifon izleme sistemi

   

  8

  HEPA filtre (H13)

   

  9

  Makine kapağını açıp kapamak için ayak şalteri (opsiyonel)