İletişim
  The clean solution

  M-iClean H giyotin tipi bulaşık makinesi

  Ergonomik çalışma alanları, daha kısa yıkama süreleri, daha hızlı kuruma, daha düşük maliyetler

  Bu makineyi tercih etmek için çok nedeniniz var

  M'den XL'e kadar: MEIKO, her ihtiyaca uygun farklı modellerde giyotin tipi bulaşık makinesi sunar

  Hacimli bulaşıklar ve küçük çalışma alanları için ideal: M-iClean HM giyotin tipi bulaşık makinesi, 505 mm geçiş yüksekliğine ve 500 x 500 mm sepet ebadına sahiptir.

  Büyük düşünenler için güçlü teknoloji: M-iClean HL giyotin tipi bulaşık makinesi, 560 mm geçiş yüksekliğine ve 650 x 500 mm sepet ebadına sahiptir.

  İki kat daha fazla kapasite: M-iClean HXL giyotin tipi bulaşık makinesi, her biri 500 x 500 mm ebatında iki sepetle iki kat kapasite sağlar, her şeyi tertemiz ve hijyenik bir şekilde yıkar. Geçiş yüksekliği ise 505 mm'dir. 

  Spülen mit MEIKO M-iClean H
  Bulaşık yıkama teknolojisinde çığır açan bir gelişim; otomatik temizlik sistemi

  Hafif bir dokunuştan fazlası gerekmez

  Ergonomi hakkında konuşmak başka, ergonomiyi uygulamak ise bambaşkadır: M-iClean H giyotin tipi bulaşık makinesi bunun kanıtıdır. Kapağı açmak ve kapamak için hafif bir dokunuş yeterlidir. Sessiz, güvenilir ve zahmetsiz. 

  M-iClean H giyotin tipi bulaşık makinesinin ergonomi konsepti, personelin sağlığını ve zamanını korur, iş yerini daha cazip bir hale getirir. Personeli yoran doldurma ve boşaltma işlemleri, bedeni zorlayan hareketler ve gereksiz bekleme süreleri tarihe karışır.

  Yıkama sonrası elle parlatma da gerektirmez: Opsiyonel kurutma tezgahı, bulaşıkları daha da hızlı bir şekilde boşaltmak ve yerleştirmek için akıllı bir çözüm sunar.

   

  Sunduğumuz teknolojiye güveniyoruz

  Teknolojimize tamamen güvendiğimiz için otomatik kapak sisteminin tüm elektronik ve mekanik parçalarına 60 ay garanti veriyoruz. Böylece size fonksiyon ve yatırım güvenliği sunuyoruz.

  Akıllı, hızlı ve kolay:

  MEIKO Connect ile bulaşıkhaneniz dijitalleşiyor

  MEIKO Connect ile hemen çalışmaya başlayın: Tıklayın ve daha fazla bilgi alın. Bulaşık makinenizi akıllı telefonunuza bağlayın ve makine ve hijyenle ilintili verilere derhal ulaşın. Rahat ve güvenilir.

  Daha fazla bilgi alın

  Die neue App von MEIKO
  MEIKO Connect uygulaması

  Endüstriyel bulaşık makineleri için yeni uygulama. Gastronomi mutfaklarında daha fazla şeffaflık için! İhtiyacınız olan tüm bilgiler artık telefonunuzda: Basit ve kullanışlı!

  İki kat önemli:
  Konforlu otomatik kapak sistemi

  M-iClean HXL çift sepetli bulaşık makinesinin iki kat büyük kapağı hafif olmamasına rağmen, zorlanmadan kolayca hareket ettirilebilir. M-iClean H serisine ait tüm makinelerde olduğu gibi, kapağı açmak ve kapamak için hafif bir dokunuş yeterlidir.

  İki kat daha dikkatli:
  Otomatik sepet tanıma sistemi

  M-iClean HXL çift sepetli bulaşık makinesi, makinenin içinde sepet olup olmadığını algılar. Sepet tanıma sistemi ancak bir sepet algılarsa programı başlatır ve kapağı otomatik olarak kapatır. Yıkama sona erdiğinde, kapak otomatik olarak tekrar açılır. Sizin yapmanız gereken tek şey ise sepetleri doldurmak ve boşaltmaktır.

  Meiko schnelle Haubenspülmaschine
  İki kat daha hızlı?
  Neredeyse!

  M-iClean HXL çift sepetli giyotin tipi bulaşık makinesi, o kadar hızlı çalışır ki program (neredeyse) başlamadan biter. Müşterilerimiz, vardiya başına 30 ile 60 dakika arası zaman tasarrufu elde ettiklerini onaylamaktadır. Ve zaman tasarrufu da daha az stres anlamına gelir.

  Mühendislik sanatı

  MEIKO, yeni tasarladığı otomatik kapak sistemi ile çalışma konforunda standartları belirler. Kapağın yanındaki kulplara hafifçe dokunarak veya ekran üzerinden ya da tamamen otomatik olarak kapağı açabilirsiniz. M-iClean H giyotin tipi bulaşık makinesi ile ergonomi gerçeğe dönüşür, kapağı güç kullanarak elle kaldırıp indirmenize gerek kalmaz. M-iClean H ile sağlanan kolay yükleme/boşaltma ve ergonomik kullanım konsepti, hem personeli korur, hem de zamandan tasarruf sağlar.

  Kötü ortam havası ve enerji israfına son

  - Isı tutma*

  - Kendi kendini temizleme fonksiyonlu buhar emişi

  - Atık su ısı geri kazanımı

  - Atık hava ısı geri kazanımı

  Son derece kolay

  - Sezgisel mavi kullanım konsepti

  - Temperli camdan dokunmatik ekran

  - Otomatik sepet tanıma sistemi

  Her açıdan birinci sınıf kalite

  - Paslanmaz çelik kombine yıkama ve durulama kolları

  - Paslanmaz çelik dozaj hatları, yıkama ve durulama hatları arızaları ve onarım masraflarını önler

  - Büyük geçiş yüksekliği (505 / 560 mm)

  - Otomatik kapak sisteminin tüm elektronik ve mekanik parçalarına 60 ay garanti

  En ince ayrıntısına kadar akıllıca tasarlanmış

  - Aktif kurutma için kurutma tezgahı

  - Makinenin iç kısmına entegre GiO MODÜL sayesinde mutfak planlamasında daha fazla esneklik 

  - Kolay yükseklik ayarı ve kaide kurulumu

  - İlave masraf gerektirmeyen esnek kullanım. Kaide kurulumu ve yükseklik ayarı tüm makinelerde mümkündür

  - Bağlantı değerleri, kurulum yerindeki sigorta korumasına kolayca adapte edilir

  - Katlanabilir ve çıkarılabilir sepet taşıyıcı

  - Kullanıcı ekranı her iki yana veya harici olarak monte edilebilir

  HIZLI, DAHA HIZLI - QUICKDRY

  Plastik bowllar, bardaklar ve kaseler için özel olarak geliştirilmiş, aynı zamanda diğer bulaşıkları da kolayca kurutabilen yenilikçi MEIKO QuickDry kurutma sistemini keşfedin. Saatte 500 bardağa varan kapasitesi ve sadece 0,1 kW elektrik bağlantı gücü ile QuickDry, düşük operasyonel maliyetlerle verimli kurutma sağlayan ideal bir çözümdür.

  • 0,1 kW'lık düşük bağlantı gücü
  • Düşük operasyonel maliyetler (düşük bağlantı gücü)
  • Optimum kurutma sonuçları: Üstten ve alttan kurutma
  • 180 sn. çalışma süresi
  • Su buharı çıkışı olmaz; ortam havası neredeyse hiç etkilenmez
  • Kolay temizlik: Perde ve engelleyici unsurlar yoktur
  • 505 mm giriş yüksekliği
  • Ayrı şebeke bağlantısı/elektrik sigortası gerekmez
  • Hijyen güvenliği
  • Kolay bakım: Isıtıcı ve aşınan parçalar içermez

  YIKAMA SONUÇLARI KADAR ÖNEMLI: KURUTMA

  Bulaşıkların düzgün şekilde kuruması birçok faktöre bağlıdır. MEIKO QuickDry kurutma sistemimiz ile, doğru parlatıcı, doğru sepetler ve doğru su şartlandırmayla kombine edildiğinde mükemmel çalışan, iyi tasarlanmış bir ürün yarattık.

  Akıllı kurutma yöntemi sayesinde ortam havası neredeyse hiç etkilenmez.

  Modül, M-iClean H giyotin tip bulaşık makineleri HM veya HL'e bağlanır ve hava fanlı bir kurutma tezgahı ile birlikte kullanılır. Plastik bulaşıklara özel MEIKO ACTIVE deterjanımız, optimum temizlik ve kurutma sonuçları sağlar. Kurutma sonucu, büyük oranda bardakların tasarımına bağlıdır.

  M-iClean H im Casino Baden-Baden
  Ödüller
  Tüm kategorilerde 5 yıldız kalitesi: Ambiyans, servis ve bulaşık makinesi.

  Ürünlerimizi övmek yerine, teknolojimizin başkaları tarafından test edilmesini ve değerlendirilmesini tercih ederiz. Bu değerlendirmeler sonucu aldığımız ödüllerin listesi oldukça uzundur. Siz listeyi incelerken, biz de titizlikle çalışıp, işimizi geliştirmeye ve iyileştirmeye devam ediyor olacağız! Bir sonraki ödülde görüşmek üzere!

  Teklif isteyin

  Bulaşıkhane planlaması

  12 sayfanın altında tutulmuş, kompakt bir şekilde hazırlanmış bu beyaz bülten, sizi bulaşıkhane planlamasına dair bilmeniz gereken her şeyden haberdar edecek.

  Beyaz bülteni indirin!

  Her şey bu kapağın altında

  Daha kolay çalışma, daha kısa yıkama süreleri, daha iyi ortam havası, mükemmel sonuçlar, daha iyi ergonomi sayesinde daha az devamsızlık, daha fazla kullanılabilir bütçe ve maksimum personel memnuniyeti: Tüm bu özellikler M-iClean H giyotin tipi bulaşık makinesinde bir araya gelir ve devrimsel nitelikteki teknolojisi ve akıllıca tasarlanmış ergonomi konsepti sayesinde gerçekleşir.


  İhtiyaçlarınıza uygun bir M-iClean H giyotin tipi bulaşık makinesini avantaj paketlerimizi ekleyerek bulabilirsiniz.

  ErgonomikKonfor paketi

  Otomatik sepet tanıma sistemi sayesinde makine kapağına dokunmanıza bile gerek kalmaz. Sepeti yerleştirin ve gerisini bulaşık makinesine bırakın. Akıllıca tasarlanmış kurutma tezgahı, son adıma kadar mükemmellik sunar, elle kurulama ve parlatmaya gerek kalmaz.

  Daha fazla bilgi alın

  SafEnerji paketi*

  Paketteki atık su ısı geri kazanımı ve ısı tutma özelliği, optimum enerji kullanımı sağlar. Buradaki bütünsel yaklaşımımız, yıkacak her tipte malzeme için aynı verimlilikte sonuçlar getirir.

  Daha fazla bilgi alın

  Rahatİklim paketi

  Her yerde olduğu gibi, bulaşıkhanelerde de ortam havası önem taşır. Kendi kendini temizleme özelliğine sahip buhar emişi ve ısı geri kazanım sistemi, optimum ortam havası sağlayarak personeli memnun eder.

  Daha fazla bilgi alın

  MucizeviParlaklık paketi

  Parlayan her şey altın olmayabilir ama mükemmel bir yıkama sonucu altın değerindedir. MucizeviParlaklık paketinde yer alan yenilikçi GIO MODÜL ve kurutma tezgahı sayesinde, M-iClean H giyotin tipi bulaşık makinesi ile elle parlatma, kurulama ve cam korozyonu tarih olur.

  Daha fazla bilgi alın

  *M-iClean HXL çift sepetli giyotin tipi bulaşık makinesi için mevcut değildir