İletişim
  The clean solution

  Hızlı, malzemeleri koruyan ve güvenli bir proses: Solunum koruma ekipmanlarının makineyle kullanıma hazırlanması

  Bazı prensipler kullanım sonrası için de geçerlidir: Ekipmanın her bir parçası yerine oturmalıdır; geçen her dakika büyük önem taşır

  Segment Atemschutz TopClean

  Kişisel koruyucu ekipmanlar (KKE) kullanım sırasında %100 güvenilir olmalıdır. Bu alanda güvenilirlik, gerçek manada bir ölüm kalım meselesidir. Bu güvenilirliğin garanti edilmesi için, solunum ekipmanı bakım atölyesinden çıkan ekipmanlar önce son derece profesyonel ve onaylı bazı proseslerden geçmelidir. Ayrıca: Ekipman sorumlusunun kendisi de çalışmaları sırasında güvenli tarafta kalmalıdır. MEIKO tarafından sunulan temizleme ve dezenfeksiyon makineleri, bu amaç için kelimenin tam anlamıyla temiz bir çözümdür: Profesyonel, ekonomik ve tamamen güvenli. Bu çözümler, solunum koruma ekipmanlarının kullanıma hazırlanmasında profesyonel ve gönüllü itfaiye ekipleri ile endüstriyel şirketler için temel bir ölçüt olarak kabul edilmektedir. Makineyle kullanıma hazırlama sürecinin tamamını kapsayan yenilikçi prosesler, basınç altında dahi temizlik kimyasalları ile doğrudan temas oluşturmayan, son derece kısa ve güvenli bir temizleme sürecini mümkün kılmaktadır. Elbette ki, bunun güvence altına alınabilmesi için ilgili tüm güvenlik önlemlerine ve solunum maskesi üreticisinin sağladığı belirtimlere uyulması gerekmektedir.

  Temizleme ve dezenfeksiyon teknolojisi için ürün bulucu

  Hygiene im Krankenhaus TopLine
  Temizleme ve dezenfeksiyon makinesinin ne tür bir işletmede kullanılması planlanıyor?
  Farklı sektörler ve kullanım alanları, beraberinde farklı talepler ve gereklilikler getirmektedir. Kullanım amaçlarınız için en uygun olan makineyi bulun.
  26
  Steckbeckenspüler TopLine 40 B
  Nelerin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi gerekiyor?
  Kullanım alanınız için en uygun olan temizleme ve dezenfeksiyon makinesini bulun.
  26
  Steckbeckenspueler TopLine
  Temizlik odanız veya hasta odalarınız için uygun olan ördek/sürgü yıkama makinesi hangisidir?
  Ürün portföyümüz, hem temizlik odaları hem de hasta odaları için, yer tasarrufu sağlayan tezgahaltı modellerden ayaklı makineyle birlikte sunulan komple kombine bakım ünitelerine kadar uzanmaktadır.
  26
  26
  Ördek/sürgü yıkama makinesinin kapağının otomatik olarak açılıp kapanmasını mı istiyorsunuz?
  Elinizi ekranın önüne tutmanızla kapak otomatik olarak açılır, bu sayede ellerin kontamine olması önlenir ve daha fazla hijyen güvenliği sağlanır. Ardından kapağı kapattığınızda, ayarlanan parametrelere bağlı olarak, yıkama programı otomatik olarak başlar.
  26
  Temizleme ve dezenfeksiyon makinenize ait tüm verilere ilişkin eksiksiz bir genel bakışa mı ihtiyacınız var?
  MEIKO temizleme ve dezenfeksiyon makinelere ait tüm veriler sürekli olarak dokümante edilmektedir. Bu bilgileri dilediğiniz her zaman protokol biçiminde okuyabilir, yazdırabilir veya merkezi bilgisayarınıza aktarıp arşivleyebilirsiniz. Daha fazla bilgi
  26
  Hastalarınızı clostridium difficile bakterisine karşı korumak mı istiyorsunuz?
  Ördek/sürgü yıkama makinelerimiz C.-DIFF. bakterisine karşı son derece etkilidir. Ayrıca hasta odasının banyosunda duvara gömme bir model kullanılması tavsiye edilir. Böylece hareket mesafeleri kısalır, doğrudan kullanım alanında bertaraf imkanı sağlanır ve patojenlerin bulaşması engellenir. Daha fazla bilgi
  26
  Hastane mikrobu MRSA'yı güvenilir bir şekilde etkisiz hale getirecek bir temizleme ve dezenfeksiyon makinesi mi istiyorsunuz?
  Ördek/sürgü yıkama makinelerimiz MRSA virüsüne karşı son derece etkilidir. Ayrıca hasta odasının banyosunda duvara gömme bir model kullanılması tavsiye edilir. Böylece hareket mesafeleri kısalır, doğrudan kullanım alanında bertaraf imkanı sağlanır ve patojenlerin bulaşması engellenir.
  26
  Detail Steckbeckenspüler TopLine
  Ördek/sürgü yıkama makinesinin kapağını bir ayak şalteri aracılığıyla açıp kapatabilmek mi istiyorsunuz?
  Ayak şalteri, ördek/sürgü yıkama makinesinin kapağını ayağınızla kolayca açmanızı sağlayarak, ellerin kontamine olmasını önler ve daha fazla hijyen güvenliği getirir. Ayarlanan parametrelere bağlı olarak, yıkama haznesi kapağının kapatılması ile birlikte yıkama programı otomatik olarak başlar.
  26
  Temizlik odanızda kirli suyu boşaltmak için bir imkana mı ihtiyacınız var?
  Hijyenik boşaltma evyemiz, temizlikte kullanılan veya vazodaki suların boşaltılmasına olanak tanır ve ördek/sürgü yıkama makinesiyle birlikte bir kombine bakım ünitesine kolayca entegre edilir. Daha fazla bilgi
  26
  COVID 19'un etkisiz hale getirilmesi sizin için çok önemli mi?
  Ördek/sürgü yıkama ve dezenfeksiyon makinelerimizde yapılan temizleme prosesi koronavirüse karşı etkilidir. Ayrıca hasta odasının banyosunda duvara gömme bir model kullanılması tavsiye edilir. Böylece hareket mesafeleri kısalır, doğrudan kullanım alanında bertaraf imkanı sağlanır ve patojenlerin bulaşması engellenir. Daha fazla bilgi
  26
  Oberbauten KD
  Ördek, sürgü ve diğer hasta bakım malzemelerinin saklanması için ilave depolama alanına mı ihtiyaç duyuyorsunuz?
  Ürün portföyümüzde tutucular ve iletişim araçları gibi makine aksesuarları, raflar ve dolaplardan oluşan komple aksesuar programımız da mevcuttur. Tepeden tırnağa kusursuz bir hijyen deneyimi için. Daha fazla bilgi
  26
  Steckbeckenspüler TopLine hoch
  A0 değerini serbestçe seçebileceğiniz (60, 600 veya 3000) maksimum kullanım esnekliği mi arıyorsunuz?
  A0 değerlerinin esnek kontrolü ve birbirini karşılıklı denetleyen sıcaklık sensörleri sayesinde, makinelerimizde hijyen güvenliği garanti altına alınır.
  26
  Doğrudan temizlik odasında ellerinizi yıkayabilmek mi istiyorsunuz?
  El yıkama evyeli ördek/sürgü yıkama makinesi kombinasyonumuz, temizlik odasında daha iyi el hijyeni sağlayan bir fırsat sunar.
  Spülgut: Gemischtes Geschirr
  Uygun ürünler
  Kriterlerinize uyan 26 makine bulundu:
  Bireysel teklif için lütfen bizimle iletişime geçin.