İletişim
  The clean solution

  M-iQ tırnaklı bulaşık makineleri

  Geleceğin yıkama teknolojisi

  M-iQ teknolojisini canlı yaşayın.

  Detaylı bilgi

  M-iQ Green Eye Produktfilm TR Meiko

  Akıllı, hızlı ve kolay:

  MEIKO Connect ile bulaşıkhaneniz dijitalleşiyor

  MEIKO Connect ile hemen çalışmaya başlayın: Tıklayın ve daha fazla bilgi alın. Bulaşık makinenizi akıllı telefonunuza bağlayın ve makine ve hijyenle ilintili verilere derhal ulaşın. Rahat ve güvenilir.

  Daha fazla bilgi alın

  Die neue App von MEIKO
  MEIKO Connect uygulaması

  Endüstriyel bulaşık makineleri için yeni uygulama. Gastronomi mutfaklarında daha fazla şeffaflık için! İhtiyacınız olan tüm bilgiler artık telefonunuzda: Basit ve kullanışlı!

  M-iQ Energiekonzept EN Meiko
  Enerji konsepti

  M-iQ tırnaklı bulaşık makinesindeki tüm süreçlerde ısı geri kazanılır ve yenilikçi enerji yönetimiyle sisteme geri aktarılır. Dinamik olarak uyarlanabilen özel tasarımı sayesinde M-iQ, değerli bir kaynak olan enerjiyi dikkatli kullanır: Böylece enerji tasarrufu ve bulaşıkhanede her zaman iyi bir ortam havası sağlanır.

  AirComfort Trocknung
  AirComfort

  M-iQ tırnaklı bulaşık makinesinin kurutma bölümündeki hava akımları, AirComfort ile, dengeleme kanalları üzerinden yıkama bölümünden ayrılır. Bunun sonucunda üstün bir kurutma sonucu elde edilirken, enerji de yıkamanın her aşamasında proses içerisinde tutulur. Aynı zamanda çalışanlara makinenin çıkış bölümünde maksimum çalışma konforu sağlanır.

  M-iQ filtre

  Akıllıca tasarlanmış filtre sistemi, M-iQ tırnaklı bulaşık makinesinin kilit özelliklerinden biridir. Filtre, gıda atıklarını yıkama prosesinden aktif bir şekilde uzaklaştırır. Böylece ciddi oranda kimyasal ve su tasarrufu sağlanırken temizlik seviyesi de optimum düzeyde kalır. 

  M-iQ Inlet cleaning EN
  Giriş bölümü

  M-iQ tırnaklı bulaşık makinesinde hijyen, makinenin giriş bölümünde başlar: Gıda atıkları, düzenli aralıklarla kuvvetli bir dalga hareketiyle otomatik olarak uzaklaştırılır. 

  AirConcept

  Isı akışı tersine çevrilir, sıcak buhar soğur ve bu sayede M-iQ yıkama için yeni enerji kazanır.

  AirComfort

  M-iQ tırnaklı bulaşık makinesinde GN küvet yıkandığında da mükemmel sonuçlar, optimum enerji verimliliği ve düşük operasyonel maliyetler sağlanır. Bu M-iQ'nun içindeki dengeleme kanalları sayesinde mümkündür: Kontrolsüz hava akımları ilave hava beslemesiyle dengelenir, böylece optimum koşullar ve birinci sınıf kurutma sonuçları elde edilir.

  Europapark Hotel Bellrock
  Ödüller
  Her yerde 5 yıldız kalitesi: Ambiyansta, serviste ve bulaşık makinesinde.

  Kendimizi övmek yerine, teknolojimizin başkaları tarafından eleştirel bir şekilde test edilmesini ve değerlendirilmesini tercih ederiz. Aldığımız ödüllerin listesi oldukça uzundur. Siz listeyi incelerken, biz çalışıp geliştirmeye ve iyileştirmeye devam edelim. Bir sonraki ödülde görüşmek üzere...

  Teklif iste

  GrünesBand Award
  Tophotel-StarAward-2015-Gold
  MERCURY AWARD
  CateringStar silber
  MERCURY AWARD
  TopHotel STAR AWARD Technologie

  GreenCoach Her zaman doğru yolda

  GreenCoach, yeşil bir uyarı sinyali ile yükleme bölümünde hangi hatlara bulaşık konulması gerektiğini gösterir. Bu sayede M-iQ her zaman optimum kapasitede çalışır.

  Şimdi randevu alın

  Çevreyle uyum içinde

  M-iQ filtre, M-iQ tırnaklı bulaşık makinesinin öne çıkan temel özelliğidir. Bu filtre sistemi, su ve kimyasal tüketimini ciddi oranda azaltarak optimum temizlik sağlar. İşlem, filtrelenen gıda artıklarının aktif olarak yıkama prosesinden uzaklaştırılmasına dayanır. Filtre, sudaki artıkları toplar ve ilave su gerektirmeksizin belirli aralıklarla tankın dışına atar. Bu, mükemmel temizlik için benzersiz M-iQ çözümüdür.

  Şimdiye kadar olmadığı kadar çok enerji

  M-iQ tırnaklı bulaşık makinesindeki tüm proseslerde ısı geri kazanılır ve yenilikçi enerji yönetimiyle sisteme geri aktarılır. Dinamik olarak uyarlanabilen özel tasarımı sayesinde M-iQ, değerli bir kaynak olan enerjiyi dikkatli kullanır: Böylece maliyet tasarrufu ve bulaşıkhanede her zaman iyi bir ortam havası sağlanır. 

  Hiç kullanılmamış gibi tertemiz

  M-iQ tırnaklı bulaşık makinesi, günün sonunda mevcut tank suyunu kullanarak kendi kendini temizler. Makinedeki kirler, durulama tankının tek bir dolumuyla, filtre sistemi üzerinden komple dışarı atılır. Bu işlem makine tamamen boşalana kadar döngüsel olarak devam eder. Geriye, mavi renkle belirtilmiş elle temizlenmesi gereken çok az bir kısım kalır. Ve öncesinde gerçekleşen otomatik temizleme sayesinde, bu işlem hiç olmadığı kadar rahat, derinlemesine, hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılır.

  %30 daha fazla yıkama gücü

  MEIKO makinelerinin bilinen yüksek temizleme gücü, M-iQ tırnaklı bulaşık makinesinde daha da arttırıldı ve optimize edildi. Makinenin yıkama gücü, daha önce mümkün olmayan değerlere ulaşır: 1/3 oranında daha az kaynak tüketimi ile maksimum yıkama gücü. Tam anlamıyla temiz bir çözüm!

  GreenFilter

  Her gün yeniden, mükemmeli hedefliyoruz. Bu motivasyonla mühendislerimiz yepyeni, ilave bir filtre kademesi geliştirdiler: GreenFilter. Bu filtre, en küçük kir parçacığını bile ortadan kaldırır ve benzersiz bir temizlik seviyesine ulaşılır. GreenEye-Technology ® deterjan, parlatıcı ve enerji maliyetlerini en aza indirir, çünkü yıkama prosesinin tamamında sadece gerçekten gerekli olan kullanılır.

  Sinerjiler

  M-iQ tırnaklı bulaşık makinesi, devrimsel niteliğikteki GreenEye-Technology ® ile insan ve makine arasında yeni sinerjiler yaratır: Bulaşık yıkama süreci, daha fazla şeffaflık ve dinamizm ile sürekli iyileştirilir. Bunun sonucunda şimdiye dek görülmemiş bir verimlilik ve optimum kapasite kullanımı sağlanır. GreenEye-Technolgy ® her şeyi izler ve kontrol altında tutar. Bu aynı zamanda, daha ekonomik ve temiz bir gelecek için yeşil ışıktır!

  CC Touch

  Entegre sistem teşhisi, kullanıcılara mevcut durum hakkında bilgi verir. Dinamik ilerleme çubuğu ve durum ekranı, çalışmaya başlamak için makinenin tüm fonksiyonlarının hazır olup olmadığını  gösterir. Önemli proses verileri aktarılır ve olası sapmalar hemen gösterilir. M-iQ tırnaklı bulaşık makinesi, maksimum hijyen ve operasyon güvenliği için yıkama esnasında sistem ve fonksiyonlarını sürekli kontrol eder.

  CC Insight

  Ekonomi yönetimi özelliğine sahip CC-Insight yazılım modülü, tüketimleri grafikler veya tablolar halinde kaydeder, böylece her yıkama safhası ve makinenin kapasite kullanımı değerlendirilip iyileştirilebilir.

  M-iQ tırnaklı bulaşık makinesi; akıllı bulaşık yıkama ve ihtiyaç duyulan tüm verilere erişim!