İletişim
  The clean solution

  Uzmanlar ve Profesyoneller

  MEIKO, yüksek motivasyona sahip, işlerine bağlı ve yaratıcı insanları bir araya getirme konusunda son derece başarılı bir firmadır.  Farklı kültürlere ve becerilere sahip ne kadar çok insan MEIKO kaynağı etrafında bir araya gelirse, temiz çözümlerimiz o kadar başarılı, yenilikçi ve dinamik olur. 
  İşbirliği içinde çalışan ve sürdürülebilir büyüme fırsatları barındıran kurumsal bir ailede etkin biçimde rol alma fikri size yakın geliyorsa, önereceklerimiz ilginizi çekebilir. MEIKO'ya hoş geldiniz!

  Sorumluluk alanı
  Kariyer Seviyesi
  Ülke
  yer
  İşletme

  Uygun bir pozisyon bulamadınız mı? Buna üzüldük; zira MEIKO bir iş yerinden çok daha fazlasıdır. İnsan faktörünün fark yarattığına inandığımız için, çalışanlarımıza cazip ve motive edici bir çalışma ortamı sunarız. Bu da sadece mükemmel sosyal hizmetler ve modern, esnek çalışma koşulları ile değil aynı zamanda güçlü bir aile bağı ile de kendini gösterir: MEIKO'cular birbirleriyle dayanışma içindedir. Benzersiz bir çalışma ruhu, güçlü bir beraberlik duygusu ve küresel çapta faaliyet gösteren orta ölçekli bir firmada çalışma şansı MEIKO deneyimini temsil eden faktörlerdir.

  Fark yaratmak isteyen gerçek takım oyuncuları için kapımız sonuna kadar açıktır.
  Dilerseniz bize açık bir pozisyondan bağımsız olarak iş başvurusu yapabilir veya iş ilanı aboneliği oluşturarak, size uygun bir pozisyon olduğunda e-mail yoluyla bilgilendirilebilirsiniz. Sizi bekliyor olacağız!