İletişim
  The clean solution

  Havayolu ikram

  Çatal bıçak takımlarını hızlı değiştirmek gerektiğinde!

  İyi bir planlama yaptığınızda avantaj sağlarsınız, ancak yüksek bir esneklik size daha da fazla kazandırır.  Havaalanlarındaki gündelik operasyon da bunu gerektirir. MEIKO bulaşık yıkama teknolojisi bu taleplere mükemmel bir şekilde cevap veren makinelerden oluşur.

  Daha fazla bilgi alın...

  Sınırsızca uçun – ama maliyetleri sınırlayın.

  Havada her gram önemlidir, yerde de her damla su, kimyasal ve elbette düşük bir enerji tüketimi: MEIKO'nun profesyonel bulaşık makineleri kaynak tasarrufunda dünya şampiyonudur. Maliyetleriniz "uçmasın" diye!

   

  Uçuşlarda olduğu gibi ikramda da her şey değişebilir – tipik havaalanı!

  Havayollarında mürettebat, personel, servis değişebilir ama MEIKO bulaşık makineleri her koşulda işine devam eder. Kullanımı kolay ve anlaşılır bir teknolojiye sahiptir. Vardiyada kim olursa olsun! Elbette servis ve bakım hizmeti de güvenilir bir şekilde sağlanır.

  Daha fazla bilgi alın...

  Çeşitli segmentler için temiz çözümlerimiz: havayolu ikram
  Ödüller
  Uçak ikram süreçlerine mükemmel bir şekilde uyarlanmıştır: MEIKO bulaşık yıkama teknolojisi

  Yerde durma süreleri, havayolu şirketleri için en pahalı zamanlardır. Bu nedenle tüm dünyadaki havaalanlarında süreçler hızlandırılır. Buna bulaşık yıkama teknolojisi de ayak uydurmalıdır. Bu nedenle günde 20 saat çalışma süreleri problem değildir – MEIKO bulaşık yıkama teknolojisi, en yüksek arıza emniyetine sahip son derece uzun ömürlü ürünler sunar. Enerji, su ve operasyonel maliyetlerin getirdiği yükler mütevazi oranlardadır, çünkü MEIKO, ısı geri kazanımı ve Alman mühendislik sanatı sayesinde tüketim alanında standartları belirler. Bu, hijyen için de geçerlidir, çünkü en yüksek standartlara uyum sağlarız.

   

  Teklif iste

  Mercury Award 2014
  Servis ve iletişim
  Talebim:

  Tertemiz bulaşıklar – hem de taviz vermeden.

  Yerdeki kurallar gökyüzünde de geçerlidir: Her şey temiz ve hijyenik olmalıdır.  MEIKO tam güçle yıkama yapar. Profesyonel bulaşık makinelerimizi keşfedin.

  Daha fazla bilgi alın...