İletişim
  The clean solution

  TOPIC temizleme ve dezenfeksiyon makineleri

  Bakım ve temizlik odaları için küçük ama hassas çözüm: TOPIC temizleme ve dezenfeksiyon makineleri. TopLine serisinin alternatifi olarak özellikle huzur ve bakımevlerinde hijyen güvenliği için tercih edilen bir seçenektir. Bu sayede uzman bakım personeli gereksiz şekilde temizlik işleriyle uğraşmak zorunda kalmaz ve hastalara daha çok zaman ayırabilir.

  Ürün serileri ve modelleri, yasal koşullara da bağlı olarak ülkeden ülkeye farklılık göstermektedir. Lütfen lokal satıcınıza başvurun. Kendisi işletmenize en uygun makineyi bulmanız için yardımcı olacaktır. Teknik değişiklik yapma hakkı saklıdır.

  Olağanüstü etki

  Clostridium Difficile'ye karşı

  Bağımsız hijyen enstitüsü HYGCEN Germany GmbH'ye ait raporla da onaylandığı üzere, MEIKO temizleme ve dezenfeksiyon makineleri, bakterileri ve özellikle Clostridium Difficile tipi sporları hasta bakım malzemelerinden son derece etkili bir şekilde çıkarır.

  Uzman görüşüne git

  Clostridium Difficile

  Hasta bakım malzemelerinin temizleme ve dezenfeksiyon makineleri içinde tamamen otomatik bir şekilde boşaltılması, temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi, kontaminasyon ve tekrar kontaminasyon riskini mümkün olan en düşük seviyeye indirecektir.

  Beyaz bülteni indirin!