İletişim
  The clean solution

  UPster K sepetli bulaşık makinesi

  Daha fazla zaman kaybetmeyin, hemen kullanmaya başlayın

  0
  sepet/saat UPster K-S 160
  0
  sepet/saat UPster K-S 200
  0
  sepet/saat UPster K-M 250
  0
  sepet/saat UPster K-M 280

  İhtiyaçlarınıza göre tasarlanmış UPster K sepetli bulaşık makineniz

  UPster ® K sepetli bulaşık makinesi minimum yer ihtiyacıyla maksimum temizlik kalitesi sağlar. Farklı uzunluktaki seçenekler, işletmenin ihtiyacı olan tam kapasiteyi sunar. Etkin ısı geri kazanımı sayesinde doğrudan atık hava bağlantısına gerek kalmaz, bulaşıkhanedeki hava kalitesi iyileşir. Yenilikçi ve kolay anlaşılır dokunmatik cam ekran ergonomik kullanım sağlar. Mavi kullanım konsepti sayesinde makinenin temizliği son derece kolaydır.

  UPster K sepetli bulaşık makinesi, yeni nesil müşterilerimizin esnek beklentilerine cevap verir.

  Bizi arayın

  Akıllı, hızlı ve kolay:

  MEIKO Connect ile bulaşıkhaneniz dijitalleşiyor

  MEIKO Connect ile hemen çalışmaya başlayın: Tıklayın ve daha fazla bilgi alın. Bulaşık makinenizi akıllı telefonunuza bağlayın ve makine ve hijyenle ilintili verilere derhal ulaşın. Rahat ve güvenilir.

  Daha fazla bilgi alın

  Die neue App von MEIKO
  MEIKO Connect uygulaması

  Endüstriyel bulaşık makineleri için yeni uygulama. Gastronomi mutfaklarında daha fazla şeffaflık için! İhtiyacınız olan tüm bilgiler artık telefonunuzda: Basit ve kullanışlı!

  Yüksek malzemeler için rahat geçiş

  Uzun tepsiler, büyük kaplar bu makine için sorun değildir. 508 mm geçiş yüksekliği ile Upster K sepetli bulaşık makinesi, sınıfında yeni standartlar oluşturur ve hacimli malzemeleri adeta "yutar". Sonuç mükemmel temizlik, kusursuz hijyendir.

  Referans hikayeye git

  Korbspülmasschine UPster K

  Atık hava bağlantısı olmadan optimum hava kalitesi

  Muftaklar genelde sıcaktır ancak MEIKO teknolojisi kullanıldığında ortam serin kalır. UPster K'nın entegre ısı geri kazanım sistemi, su ve enerji gibi değerli kaynakları korur, maksimum verimlilik sağlar. Mutfaktaki ortam havasının serin kalmasını sağladığı için personeli memnun eder. Ortamda uygun havalandırma olduğunda, ilave hava çıkışı gerektirmez, böylece ayrı bir davlumbaz bağlantısı için maliyet oluşmaz. Sonuç olarak UPster K sepetli bulaşık makinesi, yıkamanın çevreye olan etkisini en aza indirirken, yatırım getirisi ve kullanım kolaylığı ile de öne çıkar. UPster K, ince hesap yapanlar için mükemmel bir seçimdir.

  Mavi – kullanıcı dostu operasyonun rengi

  Kolay anlaşılır

  Mavi renkteki tüm parçalar çıkarılabilir, temizlenebilir ve tekrar yerine yerleştirilebilir. Bu MEIKO'nun, sezgisel ve tüm dünyada anlaşılır olmak adına uyguladığı mavi kullanım konseptidir. Yazılar ve uzun kullanım kılavuzları olmadığından kullanıcıların hayatını kolaylaştırır.

  İnsan ve makine

  MEIKO insan ve makine arasında en kolay ve verimli yoldan ilişki kurar. Böylece iyi bir ekip çalışması ve konforlu bulaşık yıkama süreci sağlanır.

  Gewerbespuelmaschine von MEIKO im Hotel Ritter
  Ödüller
  Her açıdan 5 yıldız kalitesi sunuyoruz

  Kendimizi övmek yerine, teknolojimizin başkaları tarafından test edilmesini ve değerlendirilmesini tercih ederiz. Bu değerlendirmelerin sonucunda aldığımız ödüllerin listesi oldukça uzundur. Siz listeyi incelerken, biz de titizlikle çalışıp, işimizi geliştirmeye ve iyileştirmeye devam ediyor olacağız. Bir sonraki ödülde görüşmek üzere!

  Teklif iste

  Tophotel StarAward 2016

  Sizin ihtiyaçlarınıza uygun UPster K

  İşletmenizin koşullarına uygun en iyi çözümü tercih edin: Düz tezgahlı bulaşık yıkama sistemlerinden 90° veya 180° köşe konveyörlü ve merdaneli çıkış tezgahlarına kadar UPster K ile her tür bulaşıkhane tasarımı mümkündür. İhtiyaçlarınızı ayrıntılı olarak konuşarak, sizinle birlikte bulaşıkhaneniz için ergonomik ve ekonomik açıdan en iyi çözümleri geliştiririz.

  Bizi arayın