İletişim
  The clean solution

  UPster ® H giyotin tip bulaşık makinesi

  Bulaşık yıkamanın keyifli hali

  Ergonomi ve performans

  Rekor sürede üstün bulaşık yıkama konforu: UPster® H 500 giyotin tip bulaşık makinesi, özellikle bulaşıkhanenin yoğun zamanlarında tam güçle temizlik yapar, kullanım kolaylığı sağlar. Hacimli veya yüksekliği fazla bulaşıklar bile kolaylıkla UPster® H 500'e yerleştirilebilir. Sonrasında kapak kulpunu aşağıya bastırarak kapağı kapatmanız yeterlidir: Otomatik program başlatma özelliğiyle makine yıkamaya başlar. Bir diğer avantaj da, kapak açıldığında buhar arkaya doğru yönlendirilir; böylece doğrudan bulaşıkhane personelinin yüzüne gelmez. Konfor sağlayan tüm bu özellikler, çalışmayı keyifli hale getirir.

  Konfor seçenekleri:

  • MEIKO AirConcept ile daha iyi ortam havası
  • MEIKO GiO MODÜL sayesinde lekesiz, pırıl pırıl sonuçlar
  • Yıkama suyunun kolayca yenilenmesi için su değiştirme programı

  İçindeki özellikler değer katar

  İyi düzenlenmiş yıkama haznesi

  İşlevsel tasarlanmış, kolayca çıkarılabilen süzgeçler alttaki yıkama tankını kapatır. YENİ! Şimdi mavi kullanım konsepti ile!

  Önce güvenlik

  Sadece sağlam teknoloji ve birinci sınıf malzeme, yüksek temizlik kalitesi garanti eder. Bu nedenle yıkama ve durulama kollarını paslanmaz çelik tercih ettik ve bir kere daha optimize ettik.

  Tertemiz: AktivPlus yıkama suyu filtre sistemi

  Sistem, tank süzgeçleriyle birlikte çoklu yıkama suyu filtrasyonu sağlar. Böylece tank suyu daha uzun süre temiz kalır, en iyi ve en hijyenik temizlik kalitesi elde edilir.