İletişim
  The clean solution

  Trolley yıkama makineleri

  MEIKO ile güvenli uçuşlar

  Hygiene - welcome on board

  Bir uçağın sorunsuz havalanabilmesi için perde arkasındaki operasyonun problemsiz yürütülmesi gerekir. Uçağın yerde geçirdiği her dakika maliyet demektir, bu nedenle havayolu ikram şirketlerinin hızlı, güvenilir, verimli ve kompakt çözümlere ihtiyacı vardır. Uçağın içindeki hijyen eksikliği, yüksek derecede sağlık riski yarattığı için, HACCP uygulamalarının eksiksiz yerine getirilmesi şarttır. Özellikle, sürekli değişen yolculara, içinden tabak, bardak, çatal-bıçak ve yemeklerin verildiği trolleylerin temizliği son derece önemlidir. Bunun için en büyük yardımcınız MEIKO trolley yıkama makineleridir. Dünyanın çeşitli yerlerindeki en büyük havaalanlarında, medikal teknolojide ve toplu yemek konusunda uzun yıllara dayanan uzmanlığımız, tamamen güvenebileceğiniz bilgi birikimimizi sağlar. MEIKO iyi uçuşlar diler.

  Alman mühendisliğiyle tasarlanan mükemmel çözüm

  Yıkama kolları ve nozullar, konteyner ve trolleylerdeki ulaşılması zor köşelerin optimum temizliği için özel olarak ayarlanabilir. Kapaklar, filtreler ve vidalar gibi tüm sökülebilir parçalar, zincirlerle sabitlenerek kaybolmaya karşı güvence altına alınır.

  Üstün kurutma sonuçları

  Trolley yıkama makinesinin tavanında ve duvarlarında optimum şekilde konumlandırılmış hava bıçakları, sıcak havanın trolleylerin tüm yüzeylerine eşit bir şekilde dağılmasını sağlar. Son derece dayanıklı paslanmaz çelik yıkama kollarının nozulları doğru yönlendirilerek birinci sınıf yıkama sonuçları garanti edilir.

  Tesisatlar ve elektronik aksam için ayrı kabin

  Trolley yıkama makinesinin tüm su, sıcak su ve buhar bağlantılarının yanı sıra dağıtıcılar, valfler, sayaçlar ve sıcak su cihazları MEIKO elektrik kabinindedir; bu sayede hem kullanım konforu hem de servis ve bakım çalışmaları için kolay erişim sağlanır.

  Eşsiz MEIKO özellikleri

  Açık konveyör bandının altına konumlandırılan ilave yıkama sistemleri sayesinde, trolleylerin, konteynerlerin ve diğer hacimli ekipmanların altı kolayca temizlenir. Gerekirse alttaki bu yıkama sistemleri devre dışı bırakılabilir. Son derece sağlam paslanmaz çelik konveyör bandı, dayanıklılık ve trolleylerin, fren kullanılmadığında bile, mükemmel stabilitesini sağlar.

  Kupkuru

  Kurutma esnasında problem çıkmaması ve her şeyin düzgün çalışması için trolley yıkama makinesinin otomatik trolley eğme sistemi, güçlü fan ile birlikte trolleylerin temiz ve kuru çıkmasını sağlar.

  Köşelere kadar tertemiz

  MEIKO trolley yıkama makinesi, mikroplara meydan okur. Bunu, her model trolleye uyum sağlayan, ayarlanabilir nozullara sahip akıllıca tasarlanmış yıkama sistemiyle yapar. Böylece mikropların saklanabileceği tüm gizli köşeler tertemiz olur. Sistemin uzun ömürlü yapısı, işçilik ve malzemenin kalitesiyle sağlanmıştır ve bu MEIKO standartıdır.

  CC Insight

  Sistemle ilgili tüm veriler, fonksiyonlar ve operasyon süreçleri, entegre KMM iletişim modülü tarafından depolanır ve görüntülenir. Operasyon koşulları analiz ve teşhis edilir; gerektiğinde bilgisayarınızda kolayca değiştirilir.

  Merkezi

  Tüm yıkama süreçleri dokunmatik ekran üzerinden yönetilebilir.

  Kullanıcı dostu

  Sadece belirli bir işlem için gerekli olan menü öğeleri gösterilir; gereksiz bilgiler engellenir.

  Güçlü

  Yetkili kişiler, fonksiyonları kolayca yönetip sistematik olarak optimize edebilir.

  Destekleyici

  Gerektiğinde, yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekran üzerinden destekleyici bilgiler (kullanım kılavuzu, yedek parça listesi, irtibat bilgileri vb.) içeren bilgi bankasına ulaşılabilir.

  Erişilebilir

  Tüm trolley yıkama makinelerine CC Insight uygulaması üzerinden çevrimiçi veya CC veri modülü aracılığıyla erişim sağlanabilir.

  CC Insight - Steuerungserweiterung
  CC-Insight

  Die intelligente Steuerungserweiterung für PC-Datenübertragung und Visualisierung