İletişim
  The clean solution

  MEIKO HygieneGuard® – Akıllı hijyen dokümantasyonu

  Hijyen, MEIKO olarak akıllıca ele aldığımız son derece ciddi bir konu.

  MEIKO HygieneGuard® bulaşık yıkama teknolojisi, temizleme ve dezenfeksiyon teknolojisi ve solunum koruma ekipmanlarının makineyle temizliğine yönelik akıllı bir çözümdür. Çünkü fiziksel ve sanal dünyayı birbirine bağlar: Hijyen ve dijitalleşme aynı çatı altında toplanır ve bu sayede günümüzün mega trendleri olan güvenlik ve bağlanabilirlik takip edilir.

  Kimyasallar, mekanik ve sıcaklığın tüm makinelerimizde etkin bir rolü vardır. Bunlar, zaman faktörü (zaman-sıcaklık eşdeğeri) göz önünde bulundurularak teknolojimiz aracılığıyla akıllıca kumanda edilir.

  Hijyen ve Ar&Ge mühendislerimizin zihinlerinde de sağlam bir yere sahiptir. Buna göre iki farklı laboratuvarımızda da bu alanda ciddi bir uğraş veriyoruz:

  MEIKO NSF Laboratuvarı

  • NSF (National Sanitary Foundation) onaylı güvenlik seviyesi 2 mikrobiyoloji laboratuvarı
  • Avrupa'daki az sayıda NSF laboratuvarlarından biri

  MEIKO Ürün Geliştirme Laboratuvarı

  • Yeni malzemelerin test edilmesi
  • Fikir laboratuvarı ve hayata geçirme süreçleri
  • Farklı yöntem ve yaklaşımlar için denemeler

  MEIKO'nun kendine ait mikrobiyoloji laboratuvarında Enterococcus faecium, Candida albicans, Staphylococcus ve Pseudomonas aeruginosa gibi mikroorganizmaların ölüm kinetiği üzerine araştırmalar yapıyoruz. Hangi korelasyonların mevcut olduğunu ve bunların nihai hijyen sonucunu nasıl etkilediğini kontrol etmek için durmaksızın inkübatörlere binlerce Petri kabı yerleştirerek çalışıyoruz. Bu çalışmaları birçok kişinin yanı sıra Berlin Charité Benjamin Franklin Kampüsü Teknik Hijyen Bölüm Başkanı Profesör Heike Martini'nin içten desteğiyle yürütüyoruz. Bu önlemler bir hayli zaman, yatırım ve özveri gerektirdiği için oldukça zahmetlidir.

  Ancak bu kaynaklardan sağlanan bilgileri ağa taşıdığımızda akıllı sonuçlar yaratabiliyoruz.

  MEIKO HygieneGuard® – Dijital değişim sürüyor

  Formüller, patentler ve programlama günlük işimizin bir parçasını oluşturuyor. Uzmanlık bilgimizi ve deneyimimizi inovasyon tutkusuyla bir araya getiriyoruz. Bu, geleceğin bir başka mega trendi olan bağlanabilirliğe katkıda bulunuyor.

  Halihazırda geliştirilmekte olan MEIKO HygieneGuard®, ağ seçenekleriyle bulaşıkhanede, temizlik odasında ve solunum ekipmanları bakım atölyesinde dijital dönüşümün temel bir bileşeni olarak öne çıkıyor.

  M-iQ gibi makinelerin tümü "HygieneGuard Ready" olup, MEIKO Connect uygulaması ise kendi kendini kumanda eden bulaşık yıkama teknolojisinde bir sonraki adımı temsil ediyor.

  Die neue App von MEIKO
  MEIKO Connect uygulaması

  Endüstriyel bulaşık makineleri için yeni uygulama. Gastronomi mutfaklarında daha fazla şeffaflık için! İhtiyacınız olan tüm bilgiler artık telefonunuzda: Basit ve kullanışlı!

  HygieneGuard® Ready nedir?

  Hijyen, güvenlik, sürdürülebilirlik ve teknik inovasyon, geçmişten bu yana benzeri görülmemiş bir dönüşüm sürecinin itici güçlerini oluşturur. Bu sürecin güvenli bir şekilde başarıya ulaşabilmesi için, hijyen dünyasının bu özel korumaya ihtiyacı bulunmaktadır. HygieneGuard® tam olarak bunu, yani MEIKO teknolojisinin en önemli gereksinimlere uyum sağlamasını mümkün kılar. Bu nedenle de teknik çözümlerimizin büyük bir kısmı daha şimdiden "HygieneGuard® Ready" durumdadır.

  Elbette patentli

  Profesyonel bir şekilde yıkanıp temizlenmesi, kullanıma hazırlanılması ve ve dezenfekte edilmesi gereken her şey için çözümler geliştiriyor ve prosesleri destekliyoruz. Yaklaşık 100 yıldan beri insanların belirli durumlarda kendilerini güvende hissetmelerini sağlıyoruz. MEIKO HygieneGuard® ile koruyucu yönümüzü patent bekleyen bir fikirle geleceğe taşımış oluyoruz.

  Sistemle ilgili verilerin okunması:

  M-iQ veya UPster K bulaşık makinelerinde halihazırda bağlantı modüllerimizi kullanan MEIKO müşterileri uzunca bir süredir "HygieneGuard® Ready" durumundadır. MEIKO makine portföyünün bir bölümü hijyenle ilgili verilerin alınmasına uzun zamandır imkan tanıyor ve hedeflenen hijyen dokümantasyonu sunuyor: Bu, kendi kendini kumanda eden bulaşık yıkama teknolojisi ile temizleme ve dezenfeksiyon teknolojisinin ilk aşamasını oluşturuyor. MEIKO Connect uygulamamız son teknoloji bir ürün olarak sistemle ilgili verilerin saniyeler içinde okunmasını ve dolayısıyla doğru analiz ve tanının yanı sıra uygun tepkinin verilmesini sağlıyor.

  Die neue App von MEIKO
  MEIKO Connect uygulaması

  Endüstriyel bulaşık makineleri için yeni uygulama. Gastronomi mutfaklarında daha fazla şeffaflık için! İhtiyacınız olan tüm bilgiler artık telefonunuzda: Basit ve kullanışlı!

  Üst düzey ağ bağlantısı:

  HygieneGuard®, hijyen etkisi için ilgili tüm faktörleri ağa bağlar: Bu bilgi birikimi neredeyse 100 yılı bulan MEIKO tarihi boyunca gelişmiş ve esaslı bir temel oluşturmuştur. Bu temel, hijyen ve güvenliğin kritik önem taşıdığı müşterilerimize olan yakınlığımızla şekillenir. Bu sayede hedef ile gerçeğin birbiriyle örtüşmesini sağlarız.

  Hijyen dünyası kırılgan bir yapıya sahiptir.

  Bu nedenle HygieneGuard® gibi bir koruyucuya ihtiyacı vardır. CCLog ve CCInside sayesinde HygieneGuard® ile örneğin eksiksiz bir hijyen dokümantasyonu gerçeğe dönüşmüştür.