İletişim
  The clean solution

  Yeni bardak yıkama makinesi: M-iClean U

  İnanılmaz hızlı ve kuru

  Yeni bir bulaşık yıkama deneyimine hazır olun

  Yeni nesil M-iClean U bardak yıkama makinesi, kullanıcılara yenilikçi bulaşık yıkama teknolojisinin tüm özelliklerini sunar. Yenilenen makinede isminin yanı sıra sezgisel kullanım konsepti ve akıllı kendi kendini denetleme teknolojisi gibi kendini kanıtlamış özellikleri aynı şekilde korunmuştur. Ama birçok yeni özelliğe de sahiptir. Örneğin GiO MODÜL ve tesisat bağlantıları artık makineye tamamen entegre edilmiştir. Böylece kurulum ve bakım en hızlı şekilde yapılır. Isı geri kazanımı ise daha da verimli hale getirilmiştir. Yeni adı ve teknolojisiyle ComfortAir kullanıcı ve işletmeye birçok avantaj sunar: %80'e varan oranlarda daha az buhar*, %21'e varan oranlarda daha düşük operasyonel maliyetler*, inanılmaz seviyede kuru sonuçlar ve üstelik hepsi rekor sürede. Önceki modele kıyasla yıkama başına 30 saniye tasarruf sağlar*.

  Hangi sepet seçenekleri mevcut?

  Umkehr-Osmose-Anlage - GiO-Modul
  Bulaşık makineleri için ters ozmoz sistemi

  MEIKO'nun GiO MODÜL teknolojisi, makineye entegre veya makineden ayrı olarak sunulur.

  0
  uzun bira bardağı
  0
  kaşık-çatal-bıçak
  0
  büyük tabak
  0
  yemekhane tepsisi

  İhtiyacınıza uygun bir M-iClean U mutlaka vardır - Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız!

  Ayrıntılı bilgi için görüşme talep edin

  Akıllı, hızlı ve kolay:

  MEIKO Connect ile bulaşıkhaneniz dijitalleşiyor

  MEIKO Connect ile hemen çalışmaya başlayın: Tıklayın ve daha fazla bilgi alın. Bulaşık makinenizi akıllı telefonunuza bağlayın ve makine ve hijyenle ilintili verilere derhal ulaşın. Rahat ve güvenilir.

  Daha fazla bilgi alın

  Die neue App von MEIKO
  MEIKO Connect uygulaması

  Endüstriyel bulaşık makineleri için yeni uygulama. Gastronomi mutfaklarında daha fazla şeffaflık için! İhtiyacınız olan tüm bilgiler artık telefonunuzda: Basit ve kullanışlı!

  Branchenclip Amerika
  M-iClean U bardak yıkama makinesi ile gerçek profesyoneller için pırıl pırıl yıkama sonuçları
  Innovative Wärmerückgewinnung TR

  Daha verimli, daha iyi, daha hızlı:

  Yeni ComfortAir ısı geri kazanımı

  Isı geri kazanımı, yeni M-iClean U bardak yıkama makinesinin de öne çıkan özelliklerinden biridir. Burada paslanmaz çelikten büyük bir yüzey, makineye girensoğuk temiz su ile birlikte makine duvarlarının optimum şekilde soğumasını sağlar. Bu sayede elde edilen yoğuşma etkisi, beraberinde birçok avantaj getirir:

  • Daha hızlı: Önceki modele göre yıkama başına 30 saniye zaman tasarrufu*
  • Daha sürdürülebilir: %21'e varan enerji tasarrufu*
  • Daha ergonomik: Daha iyi ortam havası sağlayan %80'e varan oranlarda daha az buhar*
  • Daha kuru: Kalan nem miktarı tabaklarda %98'e*, bardaklarda ise %75'e* varan oranlarda azalır
  Dampf mit der M-iClean U vermeiden
  Yeni ComfortAir ısı geri kazanımı

  * Tüm veriler, maksimum değerler olarak gösterilmiş ve ComfortAir ısı geri kazanımı kullanıldığında elde edilen tasarruflara dayanır.

  Tepeden tırnağa ekonomik!

  Tesisat bağlantıları ve GiO MODÜL, makineye entegre edilmiştir. Bu sayede yer ihtiyacı azalır; zaman alan harici tesisat bağlantısına veya kurulum yerinde tadilata gerek yoktur. Böylece zamandan, kurulum ve bakım giderlerinden tasarruf sağlanır.

  Umkehr-Osmose-Anlage - GiO-Modul
  Bulaşık makineleri için ters ozmoz sistemi

  MEIKO'nun GiO MODÜL teknolojisi, makineye entegre veya makineden ayrı olarak sunulur.

  Son derece kolay

  MEIKO'nun mavi kullanım konseptiyle belirsizlikler ortadan kalkar. Makinenin aydınlatmalı iç kısmındaki tüm mavi renkli parçalar, personel tarafından kolayca çıkarılıp temizlenebilir.

  Teklif isteyin

  Her şey, her zaman kontrol altında

  Akıllı sensör denetimi, yıkama sisteminin ve filtrenin güvenilir bir şekilde kontrolünü sağlar. Parçalar yerlerine doğru yerleştirilmiş mi? Yıkama kolu dönüyor mu? M-iClean U, her şeyin doğru çalıştığını sürekli kontrol eder.

  Temiz bir çözüm

  M-iClean U bardak yıkama makinesinin filtresi, kirleri mükemmel bir şekilde uzaklaştırarak deterjan ve temiz su tüketimini önemli ölçüde azaltır. Yıkama programları, temizlik performansı ve ekonomi arasında optimum dengeyi sağlamak üzere tasarlanmıştır ve kullanıcı dostu yıkama yapar.

  Akıllı teknolojiyle maksimum tasarruf

  Hayat sadece siyah veya beyaz değildir; arada sayısız tonlar vardır. M-iClean U bardak yıkama makinesinin akıllı enerji kontrol sistemi de buşekilde çalışır: Sistem, çalışmaya ara verildiği zamanlarda fonksiyonları kademeli olarak bekleme moduna eçirir. Bu nedenle M-iClean U, tek bir bekleme modu yerine kademeli bekleme modlarına sahiptir. Böylece günlük çalışma süreçlerinde enerji tüketimi düşürülür.

  M-iClean U Filter
  Göz açıp kapayıncaya kadar tertemiz

  M-iClean U bardak yıkama makinesinin paslanmaz çelik kombine yıkama ve durulama kolu, bu iki fonksiyonu başarılı bir şekilde bir araya getirir.
  Bu sistemin avantajları nettir:
  - Kolların birbirini engelleme riski yoktur
  - Uzun ömürlü ve sağlam birinci sınıf malzeme
  - Kolay temizleme imkanı
  Bundan daha kaliteli, verimli ve estetik ir yıkama sistemi yoktur!

  İkisi bir arada

  M-iClean U bardak yıkama makinesinin filtresi, kirleri mükemmel bir şekilde uzaklaştırır ve kolayca temizlenir. Filtrenin mavi rengi, kullanıcıya şu mesajı verir: "MEIKO'nun mavi kullanım konseptinin bir parçasıyım; beni çıkarabilir, temizleyebilir ve tekrar yerine yerleştirebilirsiniz." Üstelik M-iClean U'nun otomatik kontrol sistemi sayesinde hata olmaması garanti edilir.

  Bergsee Titisee
  Ödüller
  Her açıdan 5 yıldız kalitesi: Ambiyans, servis ve bulaşık makinesi.

  Kendimizi övmek yerine, teknolojimizin başkaları tarafından test edilmesini ve değerlendirilmesini tercih ederiz. Bu değerlendirmelerin sonucunda aldığımız ödüllerin listesi oldukça uzundur. Siz listeyi incelerken, biz de titizlikle çalışıp, işimizi geliştirmeye ve iyileştirmeye devam ediyor olacağız. Bir sonraki ödülde görüşmek üzere!

  Teklif iste

  Kitchen Innovations Award
  H&D Award 2015
  Tophotel-StarAward-2015 silber
  KuecheAward 2015
  Top Hotel-Star Award Gold