İletişim
  The clean solution

  TopClean M - Solunum maskeleri ve akciğer otomatiklerinin temizliği

  Solunum ekipmanı bakım atölyesinde de her dakika önemlidir

  TopClean M: Solunum ekipmanı bakım atölyesinde akıllı hijyen uygulaması

  Kurtarma ekipleri için güvenlik önemlidir, aynı şekilde bakım görevlileri için de! MEIKO teknolojisi ile mekanik temizleme, solunum ekipmanları bakım atölyesinde işleri hızlandırır, güvenlidir, malzemeleri korur, sağlık ile ilgili riskleri azaltır, doğrulanmış bir prosesi izler ve lider maske üreticileri tarafından onaylanmıştır.

  Daha fazla bilgi isteyin

  Uzmanlardan uzmanlar için

  TopClean M, itfaiye uzmanları ve lider solunum ekipmanı üreticileri ile yaptığımız yoğun işbirliği ve MEIKO'nun sağlık sektörüne yönelik temizleme ve dezenfeksiyon teknolojilerindeki 90 yıla dayanan bilgi birikiminin sonucudur.

  Verimli hijyen böyle sağlanır

  Daha hızlı prosesler, daha güvenli sonuçlar ve daha fazla iş güvenliği sağlayan MEIKO'nun TopClean M makinesi Essen'deki DEKRA Exam tarafından onaylanmış ve tüm önemli maske üreticileri tarafından tavsiye edilmektedir.

  Bizi arayın

  Başarı hikayeleri
  Müşterilerimizin hikayesini okuyun Stetten am kalten Markt'taki askeri kışla

  En kısa sürede göreve hazır – daha az yedek ekipman

  Kişisel koruyucu donanımlarda yedekleme yüksek maliyetlidir. Ayrıca gereksiz uzun temizleme süreçleri de çalışanların zamanından çalar – TopClean M solunum ekipmanlarının temizlik süresini %60 oranında kısaltır! Böylece daha az sayıda maske dolaşımda olur ve başka işler için daha fazla zamanınız olur.

  Yenilikçi: modüler sepet sistemi

  8 akciğer otomatiği için sepet
  4 solunum maskesi için sepet
  Sırtlık için sepet
  Temiz hava tüpü için aparatlı temel sepet

  Akciğer otomatiği basınç ve detaylı bilgi gerektirir – size patentli çözüm sunuyoruz

  Konu solunum koruma ekipmanlarının temizliği olduğunda, bu görev geniş kapsamlı ele alınmalı ve bu esnada tüm ayrıntılara hakim olunmalıdır. Solunum maskesi, akciğer otomatiği ve sırtlıkların temizlik proseslerinin kemo-termal dezenfeksiyon sağlayan bir makinede bir araya getirilmesi üç kat güvenlik sağlar ve temizleme işlerini önemli ölçüde kolaylaştırır. Ergonomi ve iş güvenliğini de beraberinde getirir.