İletişim
  The clean solution

  Tepsi arabası yıkama makineleri

  İleri teknoloji ama kolay kullanım

  Fonksiyonel detaylar - Profesyoneller tarafından, profesyoneller için üretilmiştir

  Her tepsi arabasına ve benzer tipte arabaya uyum sağlayan ikili yıkama ve durulama sistemleri, arabanın solunda, sağında, üzerinde bulunur ve önceden belirlenmiş aralıklarla araba boyunca hareket eder; böylece her yıkamada tüm yüzeyleri birkaç defa temizler.

  Görüşme talep edin

  Yıkama nozulları

  Yıkama nozulları yüksek basınçla çalışır. Yüksek kalitede MEIKO malzemeleri kullanıldığı için de son derece uzun ömürlüdür.

  Filtre sistemi

  Temiz yıkama kabinleri sayesinde temiz taşıma arabaları. Bunu sağlayan MEIKO filtre sistemidir.

  Yıkama kabini

  Tepsi arabası yıkama makinesinin kabinine her şey sığar. MEIKO, yükleme ve boşaltma işlemlerini oldukça kolaylaştıran tabansız montaj şekli sayesinde ergonomi konusunda da bir adım öne çıkar.

  Nozullar

  Büyük nozullar, sıcak hava akımlarını kuvvetli bir şekilde temizlenmiş trolleylere yönlendirir ve trolley eğim fonksiyonu ile birlikte mükemmel kurutma sonuçları sağlar.

  Trolley/araba eğim fonksiyonu

  Tepsi arabası yıkama makinesinin otomatik eğme fonksiyonu, suyun malzemenin üstünden akıp gitmesini sağlayarak mükemmel yıkama ve kurutma sonuçlarına katkı sağlar.

  Mükemmel hijyen sağlayan emin adımlar

  Programlanabilir Mantıksal Denetleyici (PLC) sayesinde tüm kumanda ve kontrol fonksiyonları her zaman göz önünde olur ve istediğiniz zaman hijyen raporları alabilirsiniz. Bu tepsi arabası yıkama makinesiyle sağlanan kemo-termal yıkama prosesi, AK-BWA şartlarına eksiksiz bir şekilde uyar.

  Sizin ihtiyaçlarınız gibi özgün çözümler

  Sizin talepleriniz, bizim güçlü yönümüzdür. İster temiz ve kirli bölüm arasına bir bölme olarak ister tek başına veya gıda atık sistemlerinin de dahil olduğu komple sistemlere entegre olarak, her zaman ihtiyaçlarınıza eksiksiz cevap veren ve güvenilir hijyen sonuçları sağlayan çözümler sunarız.