İletişim
  The clean solution

  WasteStar FC - gıda atıklarının geri kazanımı

  Gıda atıklarını dert etmeyin

  Organik mutfak atıklarının kolay bertarafı

  WasteStar FC, organik atıkları doğrudan kaynağında bertaraf eden, endüstriyel mutfaklar için tasarlanmış tam otomatik bir sistemdir. Bu da, WasteStar FC'yi ekonomik, çevre dostu ve hepsinin de ötesinde, inanılmaz derecede pratik kılar.

  WasteStar FC ile çok daha kolay

  İki önemli özellik, WasteStar FC'yi rakipsiz kılar: Tamamen modüler yapı ve kolay kullanım. Sonuç, maksimum esnekliğe sahip optimum atık yönetim konseptidir.

  İş akışına mükemmel adaptasyon

  Otomatik emiş zamanlarını ve istasyonların sırasını, mutfak organizasyonunuza göre siz belirlersiniz. Endüstriyel mutfaklardaki süreçler sonradan değişebildiği için, emiş zamanlarını da kolayca yeniden uyarlayabilirsiniz. Tamamen istediğiniz gibi!

  Tüm ihtiyaçlar için uygun

  WasteStar FC, modüler bir yapıya sahiptir ve bu sayede tüm MEIKO bulaşık yıkama ve konveyör teknolojileriyle mükemmel uyum sağlamakla kalmaz. Aynı zamanda, endüstriyel mutfağınızın şartlarına göre en iyi şekilde uyarlanabilir.

  Temizlemesi kolay

  Besleme istasyonlarının günlük temizliği, tıpkı diğer WasteStar FC fonksiyonları gibi çok kolaydır. Bunun için, bulaşık makinelerinizde kullandığınız kimyasallar yeterlidir. Temizleme suyu, tercihe bağlı olarak doğrudan gidere veya tanka yönlendirilebilir.

  Bulaşıkhanenizi ve hazırlık alanlarınızı tek bir atık sisteminde mi birleştirmek istiyorsunuz?

  WasteStar FC ile bunu yapabilirsiniz. Ayrıca sıvı fritöz atıkları ve diğer yağ atıkları için de bir çözüm düşündük. Bunların bertarafı için de ilave bir yağ tutucu mümkündür.