İletişim
  The clean solution

  Solunum maskeleri için güvenli temizlik prosedürü

  Yeni tip koronavirüs: MEIKO ile güvendesiniz

  Solunum maskeleri, bir itfaiye görevinden sonra, sadece is ve duman ile dışardan kirlenmeyecek, aynı zamanda solunum yolu salgıları yoluyla yeni tip koronavirüs ile içerden kontamine olma riski taşıyacaktır.

  Topclean M temizleme ve dezenfeksiyon makineleri, Virolog ve Hijyen Uzmanı Dr. Friedrich von Rheinbaben tarafından bu yeni virüse karşı özellikle etkili olarak sınıflandırılmıştır.

  >> TopClean M için uzman görüşüne git

  • Kişisel koruyucu ekipman üreticisi tarafından onaylanmış kimyasalın (Sekumatik FDR veya EW80 mat) üretici talimatlarına uygun şekilde (%1'lik çözelti) dozajı
  • Uygulama çözeltisi ve solunum maskelerinin 60°C sıcaklıkta en az 6 dakika temas süresi (toplam proses süresi)
  • Kimyasal üreticisinin talimatlarına göre sıcaklık, dozaj ve temas süresi ile toplam proses süresi program kontrollüdür

  Deterjan:

  Yapılan araştırmalar, yüksek yağ taşıma kapasitesine ve minimum 50°C sıcaklığa sahip alkali kimyasal çözeltilerinin koronavirüs de dahil olmak üzere zarflı virüslere karşı son derece etkili olduğunu gösteriyor.

  MEIKO aşağıdaki ürünleri tavsiye etmektedir:
  Doyen R100, hafif alkali

  Parlatıcı / Sertlik giderici:

  Proses esnasında ayrıca, sadece makinede kireç oluşumunu değil, aynı zamanda yıkanan malzemelerin üzerinde kalıntı oluşmasını da önleyen ve dekompleksasyon özellikleri ile virüsler üzerinde direnç kırıcı etkiye sahip olan bir parlatıcı veya sertlik giderici kullanılması gerekmektedir.

  MEIKO aşağıdaki ürünleri tavsiye etmektedir:
  Doyen SK22E
  Doyen SK33E

  Diğer sorularınız için MEIKO yetkili servisine buradan ulaşabilirsiniz.

   

  Daha fazla bilgi mi istiyorsunuz?
  Formu doldurup göndermeniz yeterlidir.