İletişim
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution
  ikon fırıncı

  Germar Fırın

  Germar Fırın'ın perde arkasında MEIKO bulaşık makineleri pırıl pırıl sonuçlar sağlıyor

  "Şu an MEIKO'dan üç bulaşık makinesi kullanıyoruz ve son derece memnunuz. 2017 sonunda dördüncü makine de kurulacak."

  Janine Maier 2004 yılında yeni mezun bir fırın ustası olarak, tanınmış aile şirketini devralmış ve o günden beri yeni başarılara taşıyor. Üretim ve özel bir dükkanın bulunduğu Jena’daki yeni bina 2010’da açılmış. Aynı yerde bir kafe açma fikri o zaman da düşünülmüş, "ancak böyle bir yatırımın riski oldukça büyüktü" diyor Janine Maier ve ekliyor: "Önce para kazanmalıydık." 

  Aile bugün, kafe açılışını ertelemiş olmaktan memnun. "Aksi takdirde fazlasıyla küçük planlamış olacaktık, bundan eminiz", diyor altı yıl sonra yepyeni bir kafe konseptini hayata geçiren Germar ailesi. İkisi Jena’da olmak üzere üç şubenin yanısıra içinde kafe-bistro da bulunan modern ek bina, aile firmasının amiral gemisi ve birçok misafir için çekim merkezi olma başarısını elde etmiş.

  "Her şeyi doğru yaptık" diyen Janine Maier, şöyle devam ediyor: "Sadece vitrin şu an epey küçük kaldı. Özellikle pasta ve turtaların sergilenmesi önemli. Zira müşteri görmediği şeyi satın almıyor."

  Birbirinden farklı pasta çeşitleri sunarak büyüyen geleneksel Germar Fırın, bu işte daha da fazla potansiyel görüyor. Janine Maier, aile firmasının güvenle geleceğe bakmasını sağlayan felsefeyi, "Bölgemizde bizim kadar çok pasta çeşidi olan başka bir fırın yok" diyerek özetliyor.

  Bir marka – Bir servis!

  Germar Fırın'da, perde arkasında MEIKO bulaşık yıkama teknolojisi pırıl pırıl sonuçlar sağlıyor. Kafeden gelen kirli bulaşıklar hijyenik açıdan güvenli ve hızlı bir şekilde temizleniyor. Wilfried Germar şöyle diyor:

  "Şu an MEIKO'dan üç bulaşık makinesi kullanıyoruz ve son derece memnunuz. 2017 sonunda üçüncü şubemizin renovasyonu yapılacak ve buraya dördüncü MEIKO makinesi de kurulacak."

  Wilfried Germar’ın kararı, MEIKO'nun sunduğu kalite, güvenilirlik ve birinci sınıf servise dayanıyor: "Her şey mükemmel işliyor. Makinelerle ilgili herhangi bir sorun olduğunda, servis bir saat içinde gelip sorunu gideriyor. Bir marka – bir servis. Gelecekte de her ikisinden faydalanmak istiyoruz."