İletişim
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Kafe Wippler

  Gelenek ve inovasyon: Kafe Wippler’de M-iClean bulaşık makinesi

  "Hem makineden hem de servisten çok memnun olduğumuz için, ikinci kez MEIKO'nun bulaşık makinesini tercih ettik."

  Gelenek ve inovasyon: Aile şirketi Wippler, kendini tam 107 yıldır fırıncılık ve pastanecilik zanaatine adamış. Wippler ailesi, Pillnitz Sarayının eski arazisindeki "Backwirtschaft" imalathanesi de dahil olmak üzere, 5 şubeyle Dresden’de önemli bir fırın zinciri kurmuş.

  Kalite ve çeşitlilik, müşterilerin de çok beğendiği lezzetleri şekillendiriyor. Kendini kanıtlamış tarifler ve yeni kreasyonlar, Kathrin Wippler'in üstün yaratıcılığından geliyor. Wippler, geleneksel lezzetleri en yeni bilimsel bilgilerle ve trend ürünlerle birleştirmeyi çok iyi biliyor. 

  İster hamur ürünleri ve turtalar olsun, ister kekler veya pralinler, Wippler’in tüm kreasyonları sevgi ve özenle hazırlanıyor. Tereyağ, krema, taze meyveler veya kaliteli Fransız çikolatası gibi sadece doğal ve işlenmemiş hammadeler, damak tadını doruğa çıkaran unsurlar.

  El sanatı, Kathrin Wippler’in damgasını taşıyan çeşit çeşit praline de aynı şekilde yansıyor. Lezzetler bütün olarak kalıba dökülüyor veya çeşitli form ve şekillerde elle hazırlanıyor. Bunların arasında öne çıkan ürünler, Carl Maria von Weber’in Freischütz operasından esinlenerek geliştirilen "Webers Freikugeln®" (içindeki özel malzemesiyle yedi adet badem ezmeli pralin) ve onun devamı olan W.I.P. küpleri: Yerel bitki likörüne bandırılmış, üstü çikolata ve giandujayla kaplı bu bisküvi küpleri, şekerleme olarak Kafe Wippler’deki tatlı listesinde başı çekiyor.

  Pırıl pırıl sonuçlar – Perdenin arkasında da

  Tabaklar, fincanlar, bardaklar, çatal-bıçaklar: Geri gelen tüm kirli bulaşıklar, entegre GiO modüllü iki MEIKO bulaşık makinesinde (M-iClean U) hijyenik açıdan temiz ve güvenli şekilde temizleniyor. Gregor Wippler konuyla ilgili şöyle diyor:

  "Aralık 2015’de ilk MEIKO bulaşık makinesini aldık." Hem makineden hem de servisten çok memnun olduğumuz için, ikinci kez MEIKO'nun bulaşık makinesini tercih ettik. Her iki makineyi de platformların üzerine yerleştirdik. Bu, personelimiz için daha ergonomik olduğu gibi makinelerin kolay kullanımını daha da kolaylaştırıyor. Her iki makine de sabahın erken saatlerinden geç saatlere kadar çalışıyor ve kafeden gelen bulaşığın yanısıra satış tezgahından gelen tepsileri de temizliyor. Yeni makinelerde yıkanan bardakların üstünde hiç iz kalmaması ve bulaşıkların da eskisinden daha temiz olması dikkat çekici bir nokta. Böylece ciddi zaman tasarrufu sağlıyoruz, yıkamadan sonra elle parlatmaya gerek kalmıyor ve kafede ekipmanlarımız hızlı bir şekilde tekrar kullanıma alınabiliyor. Makinelerimiz, kullanımı kolay dokunmatik ekranlı ve renk kodlamasına sahip modern cihazlar. Artık bulaşıkhanemizde yüksek teknoloji bulaşık makinelerimiz var."