İletişim
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Bowcliffe Hall

  MEIKO bardak yıkama makineleriyle Bowcliff Hall'da elle parlatmaya son

  “MEIKO’nun bardak ve bulaşık yıkama makineleri, bugüne kadar gördüğüm makinelerin hepsinden çok daha iyi."

  Bowcliffe Hall malikanesi zengin bir geçmişe sahip. Wetherby'ın hemen dışında yer alan bu prestijli malikane, konferans, düğün ve etkinliklerin düzenlendiği 2. derece tarihi eser ve önceki sahipleri arasında İngiliz hava taşımacılığının öncülerinden Robert Blackburn de bulunuyor.
  Bir mühendis olan Blackburn ilk uçağını 1909 yılında, Wright kardeşlerin ilk uçuşundan sadece altı yıl sonra üretti.
  Bundan yaklaşık bir asır sonra Bowcliffe Hall'da, eski bir uçağın kanadı şeklinde tasarlanmış olan Blackburn etkinlik mekanının açılışı yapıldı.

  Ağaçlar arasında saklı, devasa bir uçak kanadı şeklinde tasarlanmış bir etkinlik mekanı fikri, girişimci Jonathan Turner'a ait. Mekanda, alüminyum kanat düzeneğinden yapılmış bir masa ve uçak motoru kapağından dönüştürülmüş bar da dahil, çeşitli havacılık temalı mobilyalar yer alıyor. Turner'ın vizyonu, aynı zamanda şirketi The Bayford Group'un merkezi de olan Bowcliffe'in, mirasını kutlamaktı. Grubun enerji, akaryakıt kartları, gayrimenkul yatırım ve geliştirme, çevre koruma ve e- ticaret alanlarında yatırımları bulunuyor.

  Geçmişte Birleşik Krallık Yılın Pub Şefi ünvanını almış olan John Topham, etkinliklerden ve kurumsal misafirlere yemek verilen restoran da dahil tüm cateringden sorumlu.

  Bowcliffe'teki iki adet FV40.2G GiO tezgahaltı bardak yıkama makinesi ve bir adet DV 80.2 GiO giyotin tip bulaşık makinesi bulunuyor. Makinelerin teslimatı ve kurulumu Blackpool merkezli MEIKO bayisi Port Catering tarafından gerçekleştirildi.

  Topham, "uzun bir araştırmanın" ardından MEIKO'da karar kıldığını ifade ediyor ve sözlerine şöyle devam ediyor: "Vardığım sonuç MEIKO'nun en iyisi olduğuydu.

  Özellikle Riedel kadehlerimizi ve ince porselen takımlarımızı elle parlatarak vakit kaybetmeyeceğimizden emin olmak istedim.
  Birkaç farklı üreticinin ürünlerini karşılaştırdım ve sektörden meslektaşlarımla görüştüm. İsim sahibi mekanların hepsinde MEIKO makineleri kullanılıyor ve tavsiye ediliyordu.

  Ayrıca servis ve destek de birinci sınıftı. Örneğin yıkama sepetlerimiz tadilat sırasında kaybolmuştu ve sepetimiz yoktu. Bu durumu MEIKO Bölge Satış Müdürü Lee Hackett'e aktardığımda, hemen ertesi gün beraberinde yeni bir set getirdi. Benim için bu davranış, mükemmel müşteri hizmetine en iyi örnek."

  Topham ayrıca, yakındaki Ferrensby'de bulunan ve 18. yüzyılda han olarak hizmet vermiş, günümüzde ise kokteyl barıyla beraber beş yıldızlı restoran olarak faaliyetlerine devam eden The General Tarleton Inn'in de sahibi. Keza burada da entegre ters ozmoz sistemli DV 80.2 G GiO giyotin tip bulaşık makinesi kullanılıyor, ancak bu sefer MEIKO'nun benzersiz üç yıllık 'No Bills' (ek masraf yok) garantisine de sahip.

  “MEIKO’nun bardak ve bulaşık yıkama makineleri, bugüne kadar gördüğüm makinelerin hepsinden çok daha iyi. Bowcliffe'deki bulaşık yıkama süreçleri için MEIKO ürünlerinde karar kılmıştım, fakat üç yıllık 'No Bills' paketi için bütçem yoktu" diyor ve devam ediyor: "Ancak kendi pub'ım için bir an bile tereddüt etmedim. Haftalık kuver kapasitemiz 1500 ve yoğunluğumuz çok olduğu için en iyi makineyi kullanmak istedim."

  Umkehr-Osmose-Anlage
  Ters ozmoz: Elle parlatma gerektirmeyen pırıl pırıl yıkama sonuçları

  Bardak ve bulaşıklarda pırıl pırıl sonuçlara ulaşmak için su kalitesinin iyileştirilmesi ancak demineralize suyla veya ozmoz suyuyla mümkündür.