İletişim
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Rockpool Dining Group

  Yenilikçi bulaşık yıkama teknolojisi, Avustralya'nın en büyük restoranlar grubunu ikna etti

  Rockpool Dining Group Avustralya

  Neil Perry Avustralya'nın önde gelen ve en etkili şeflerinden biri. Aynı zamanda Rockpool Dining Group'ta Marka & Mutfak Yöneticisi olarak görev yapıyor. Rockpool Dining Group, Avustralya'nın en eski ve en çok ödül kazanmış yeme-içme grubu ve portföyünde, premium kaliteden rahat eğlence ve hızlı aktivite kategorilerinde 54'den fazla mekan bulunuyor. 

  Perry, MEIKO ile ilgili şöyle diyor: "Rockpool Bar and Grill, Spice Temple, Sake, Jade Temple, Rosetta gibi 15 büyük markamız var, hepsi de premium kategorisinde.Rahat eğlence kategorisinde Bavarian, Munich, Fratelli Fresh ve hızlı aktivite mekanları olarak Burger Project, Sake Jr var. MEIKO ile çalışmaya birkaç yıl önce başladık çünkü Crown bu markaya ciddi yatırım yapmıştı ve buranın 7/24 çalışan ekibinden sadece iyi şeyler duyduk. İlk makinemiz Melbourne'daki Rockpool Bar and Grill'e kuruldu ve o zamandan beri güvenilirliğine hayran kaldık.

  Mekanlarımız için teknoloji çok önemli. Özellikle bulaşık makinelerinin en modern teknolojiye sahip olmaları ve istediğimiz sonuçları verebilmeleri, yani pırıl pırıl tabaklar, çatal-bıçaklar ve bardaklar, çok önemli. Sürekli verimlilik arayışında olduğunuz için, restoran sektöründeki teknolojik değişimlere ayak uydurmak gerçekten önem kazanıyor.İşgücü veya zamandan tasarruf sağlayan verimlilik, karar verme sürecinde anahtar faktör. Ters ozmoz sistemine sahip M-iClean bu bakımdan bir avantaj sunuyor. GiO harika bir teknoloji.

  Umkehr-Osmose-Anlage
  Ters ozmoz: Elle parlatma gerektirmeyen pırıl pırıl yıkama sonuçları

  Bardak ve bulaşıklarda pırıl pırıl sonuçlara ulaşmak için su kalitesinin iyileştirilmesi ancak demineralize suyla veya ozmoz suyuyla mümkündür.

  Ortalama olarak bir kişi tek serviste 4-7 bardak kullanır, bu da 100 kişi için servis süresince ciddi bir miktar demektir.Sommelier, restoranda kullanılacak bardak ve kadehleri seçer, bu malzemelerin sorumluluğu da ondadır.

  "Cam malzemelerimiz oldukça pahalı, dolayısıyla kırılmaları azaltan M-iClean karar alma sürecinde önemli bir rol oynadı."

  Kırılmalar nedeniyle binlerce dolar harcadık; dolayısıyla bu maliyeti düşüren her şey bizim için harika. Restoranın arka tarafı, restoranın geneline kıyasla küçük. Dolayısıyla çok sayıda ekipmana sahip olamayız; ama bardak ve bulaşık yıkamanın yapıldığı alanlar gerçekten önemli.Sektörün dışındaki insanlar, muhtemelen bu iki alanın bir restoran için öneminin farkında değiller. Oysa restoranın kalbi orada atar; bulaşık makineniz güvenilir değilse ve sürekli bozuluyorsa, işinizdeki en ufak şeyler bile bundan etkilenir. Bulaşık makinesi bir restoranın merkez noktasıdır ve çoğu zaman sadece bir tane vardır; dolayısıyla bozulursa elde yıkamak zorunda kalırsınız ki bu da işgücünden kaybettirir. 

  Servis teknisyeni veya yedek parça için asla uzun süre beklemiyoruz.Arızalanan bir şey olduğunda hemen onarılıyor. Açıkçası MEIKO bulaşık makinesinin, çalışma durumuna göre renk değiştiren, sezgisel kapak kulbu özellikle önemli ve bizim için gerçekten çok kullanışlı. Personel MEIKO'nun makinesini kullanmayı seviyor, çünkü işin büyük kısmını o yapıyor."