İletişim
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Savill Garden'daki Benugo

  Windsor Great Park, Benugo Savill Garden için çift sepetli makine

  Fulcrum Commercial Kitchens, Windsor Şatosu'ndan altı mil uzakta bulunan Windsor Great Park Savill Garden'daki Benugo için Meiko'nun ters ozmoz GiO modüllü tezgahaltı ve çift sepetli bulaşık yıkama çözümlerini tercih etti.

  1930'larda yapılan Savill Garden, Hidden Gardens, Spring Wood, Summer Gardens, New Zealand Garden, Summer Wood, The Glades, Autumn Wood ve Winter Beds'i içine alan 14 hektarlık iç içe geçmiş bir bahçeler grubu.

  The Savill Garden Kitchen, özel ahşap bir çatıyla örtülü (kara çam ve meşe), 120 metreye 30 metre sütunsuz bir alana sahip eşsiz bir ziyaretçi merkezinin parçası. Pek çok ödül kazanmış bu binada, mağaza, sera, fidanlık, restoran, okuma odaları ve büyük bir teras bulunuyor.

  Mutfağın spesiyalitesi ise bakır kaplamalı iki büyük fırında yapılan odun ateşinde pizza. Daha fazla bilgi için: www.benugo.com

  Tesis 2006'da, yılda 200.000 ziyaretçiyi ağırlayabilecek kapasitede yapılmış, ancak yıllar içinde bu rakam artarak bugün 700.000'e ulaşmış durumda. Fulcrum Commercial Kitchens, 2017'de bu kapasiteyi karşılayamayan mutfağı baştan aşağı yenilemiş.

  Umkehr-Osmose-Anlage
  Ters ozmoz: Elle parlatma gerektirmeyen pırıl pırıl yıkama sonuçları

  Bardak ve bulaşıklarda pırıl pırıl sonuçlara ulaşmak için su kalitesinin iyileştirilmesi ancak demineralize suyla veya ozmoz suyuyla mümkündür.

  Fulcrum'un Direktörü David Burnett,  DV 200.2 GiO AirConcept ve FV 40.2 G GiO seçmelerinin nedenini şöyle açıklıyor:

  "En yoğun saatlerimizi göz önünde bulundurarak, küçük konveyörlü bulaşık makinesini daha güçlü, premium bir makineyle değiştirmemiz gerekiyordu. Bu yoğun çalışan restoranda, kapasiteden ödün vermeden elektrik ve su tasarrufu sağlamak için çift sepetli giyotin makine tercih edildi.

  Alanda ayrıca bardak yıkama bölümüne ihtiyaç vardı, böylece tüm bulaşık yıkama operasyonu aynı alana toplanacaktı.

  Çoğunluğu açık olan mutfağın bu kısmında etkili hava hareketleri olduğundan, makineye Meiko AirConcept ısı geri kazanım seçeneğini de eklemeye karar verdim; böylece davlumbazlı havalandırma sistemine gerek kalmadı. Duvardan duvara döşenen yeni beyaz taşyünü asma tavanla da ortama ferahlık getirdik."

  "Ve tabii her iki makinede de 'GiO' ters ozmoz sisteminin olması personelin işlerini kolaylaştırdı ve kireçlenme riskini en aza indirdi."

  Umkehr-Osmose-Anlage
  Ters ozmoz: Elle parlatma gerektirmeyen pırıl pırıl yıkama sonuçları

  Bardak ve bulaşıklarda pırıl pırıl sonuçlara ulaşmak için su kalitesinin iyileştirilmesi ancak demineralize suyla veya ozmoz suyuyla mümkündür.

  Punkt2 AirConcept M-iQ
  Isı geri kazanımı: İyi ortam havası, daha fazla verimlilik

  İyi ortam havası ve daha fazla verimlilik için ısı geri kazanımı