İletişim
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Black Forest Distillers GmbH

  Şık tasarımı ile modern damıtımevlerine en iyi şekilde entegre edilen ve kusursuz yıkayan makine

  "Bundan on yıl önce olsa bulaşık makinesini ahşap bir panelin arkasına saklardım."

  Alexander Stein ve Christoph Keller, cinin tarihini yeniden yazmıyor, ancak bu tarihi yepyeni bir biçimde yazıyor. Kara orman bölgesindeki Black Forest damıtımevinde üretilen "Monkey 47" marka cinin ödül listesi epey uzun. Bunların arasında en önemlisi International Wine & Spirit Competition'da kazanılan dünyanın en iyi cini ödülü.

  Kara orman bölgesinin dünyaca ünlü bu içkisini tatmak isteyenler, Black Forest Distillers'ın Stuttgart'ın merkezindeki yeni ofisini ziyaret ederek, bu bölgeye özgü hamur işi Maultaschen eşliğinde bu lezzeti deneyimleyebilirler. Stuttgart Westbahnhof 7 adresindeki makasçı kulübesi, kendi tasarım işleri için çeşitli ödüller kazanmış bir firma için mükemmel bir lokasyon. Bir zamanlar tipograf, tasarımcı ve yazar Kurt Weidemann'ın (Porsche, Zeiss ve Deutsche Bahn gibi markaların logolarının tasarımcısı) yaşadığı bu bina, bugün dünyanın her yerinden gelen bar profesyonellerini, Kara Orman bölgesinin bu ödüllü cinini tatmak için ağırlıyor.

  Alexander Stein açık yüreklilikle itiraf ediyor: "Bundan on yıl önce olsa bulaşık makinesini ahşap bir panelin arkasına saklardım." Etiketten kahverengi eczacı şişesine, hikayenin oluşturulmasından fotoğraflara kadar her bir ayrıntıda imzası bulunan ve mükemmelliyetçiliğiyle bilinen Alexander Stein, kendisinden beklendiği gibi, mükemmel tasarımıyla ortama en iyi şekilde entegre edilebilen ve kusursuz yıkama sonuçları sağlayan M-iClean'i tercih etti. MEIKO bu harika işbirliği için teşekkür eder!