İletişim
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Glan Clwyd Hastanesi

  MEIKO'nun müşteri hizmetleri Glan Clwyd Hastanesi için "büyük bir artı"

  MEIKO'nun teknik servisi tarafından sağlanan müşteri hizmetleri desteği, MEIKO lehine büyük bir artıydı.

  Yaklaşık 700 yataklı Glan Clwyd Hastanesi, tasarımı ve temini Lockhart Catering Equipment tarafından sağlanan, yeni mutfak ve bulaşıkhaneyi de içeren yedi yıllık yenileme döneminin son aşamasına geliyor.

  Bulaşıkhane, avludaki bahçeye bakan ve içeriyi gün ışığıyla dolduran büyük pencereleriyle, alışılmışın dışında bir yapıya sahip.

  Kurulumu ve çalıştırılması MEIKO tarafından Nisan'da gerçekleştirilen, entegre ısı geri kazanımlı ve tezgahlı üç makine - tırnaklı bulaşık makinesi, kazan yıkama makinesi ve çift sepetli bulaşık makinesi - başka bir üreticiye ait 18 yıllık tırnaklı makinenin yerini aldı.

  Glan Clwyd Catering Müdür Yardımcısı Peter Bell satın alma sürecini şöyle anlatıyor: "MEIKO ihaleyi kazandı, çünkü çevresel performans ve çalışma süresi boyunca tasarruf açısından beklentilerimizi karşılayan bir ekipman sundular; ayrıca MEIKO'nun her zaman üst düzey müşteri hizmeti sunabiliyor olması da önemli bir etkendi.

  Catering Müdürümüz Karl Berry, güney Galler'deki hastanelere yaptığı ziyaretlerde MEIKO'nun servis desteği hakkında samimi ve olumlu geri bildirimler almıştı.

  Hastanemizde MEIKO'nun giyotin ve tezgahaltı bulaşık makineleri zaten vardı; bu nedenle ihtiyaçlarımıza ne kadar iyi cevap verdiklerini biliyorduk. MEIKO'nun teknik servisi tarafından sağlanan müşteri hizmetleri desteği, MEIKO'nun lehine büyük bir artıydı."

  Gerek DV270.2 giyotin tip kazan yıkama makinesi, gerekse DV 200.2 çift sepetli makine, AirConcept ısı geri kazanım sistemine sahip, böylece atık ısı ve buhar, soğuk taze suyu ısıtmak için kullanılarak havalandırma ihtiyacı minimuma indiriliyor.

  M-iQ tırnaklı makinede 'arkadan öne' hava akışı bulunuyor; bu sayede durulama bölümünde oluşan sıcak hava ve buhar, makinenin ön tarafına yönlendirilerek, ısı, yıkama ve ön yıkama bölümlerinde tutuluyor ve sıcak atık hava emisyonu azalıyor. Sonuç olarak enerji tasarrufu sağlanıyor. Konfigürasyona ve tesis koşullarına bağlı olarak, atık hava hacmi yüzde 90'a varan oranda azaltılabiliyor!

  Çift sepetli bulaşık makinesinde ayrıca MEIKO'nun GiO ters ozmoz sistemi de entegre edilmiş ve bu sayede, özellikle çatal-bıçaklarda ve cam malzemelerde 'elle parlatılmış' gibi ışıldayan mükemmel sonuçlar alınıyor. İlave olarak deterjan ve parlatıcı gibi kimyasalların tüketimi de düşürülüyor.

  Umkehr-Osmose-Anlage
  Ters ozmoz: Elle parlatma gerektirmeyen pırıl pırıl yıkama sonuçları

  Bardak ve bulaşıklarda pırıl pırıl sonuçlara ulaşmak için su kalitesinin iyileştirilmesi ancak demineralize suyla veya ozmoz suyuyla mümkündür.

  Punkt2 AirConcept M-iQ
  Isı geri kazanımı: İyi ortam havası, daha fazla verimlilik

  İyi ortam havası ve daha fazla verimlilik için ısı geri kazanımı