İletişim
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Kauniala Hastanesi

  Kauniala Hastanesi'nde bir çalışan artık başka alanda görevlendirilebilir

  "Operasyonel maliyetler, en uygun fiyatlı rakip modelinkinin altında. Ayrıca M-iQ, sabit bir davlumbaza ihtiyaç duymuyor, bu da havalandırma maliyetini düşürüyor."

  Kauniala Hastanesi: Daha az çalışanla en uygun operasyonel maliyetler. Mimar Lars Sonck tarafından engelli gaziler için tasarlanan Kauniala Hastanesi, 1910'da bir sanatoryum olarak inşa edilmiş ve aslen adı "Bad Grankulla"ymış.

  Hastane 1945'den beri, Finli gaziler derneği "Disabled War Veterans‘ Association of Finland" için bir rehabilitasyon kliniği olarak hizmet veriyor. 2015 itibarıyla engelli gazi sayısı yaklaşık 4000 olarak tespit edilmiş; dernek, engelli gazilerin eşleri ve dul kalan asker eşleriyle de ilgileniyor. Yatarak tedavi de sunan Kauniala Hastanesi, bir nöroloji kliniği.

  Hastanenin gastronomi sorumlusu Virpi Lepola, kısa süre önce kurulan B-M54 V6 P6 modeli bir M-iQ'yu tercih etme nedenlerini şöyle anlatıyor: "Makinede, personelin vardiya sonunda başlattığı kendi kendini temizleme sistemi var. Sadece 15 dakika süren bu otomatik temizleme, birçok şeyi kolaylaştırıyor. Bu esnada su tasarrufu da mümkün oluyor, zira makine, içindeki mevcut suyu kullanıyor.

  Kullanıcı tarafından sökülebilen parçaların hepsi mavi renk koduna sahip, bu da işlemin kolay anlaşılır olmasını sağlıyor. Temel temizlikte, yıkama kolları çok rahat bir şekilde çıkarılabiliyor.

  Operasyonel maliyetler, en uygun fiyatlı rakip modelinkinin altında. Ayrıca M-iQ, sabit bir davlumbaza ihtiyaç duymuyor, bu da bulaşıkhanedeki havalandırma maliyetini düşürüyor. Ayrıca M-iQ'nun kurulmasından sonra bu alandaki çalışan sayımızı bir kişi azalttık ve bu çalışanı başka bir alanda görevlendirdik."

  M-iQ Selbstreinigung
  Tünel tipi bulaşık makinelerinde kendi kendini temizleme

  Yıkama prosesi sona erdiğinde M-iQ, mevcut tank suyunu kullanarak kendi kendini temizler. Sadece mavi renkli kısımların elle temizlenmesi gerekir.