İletişim
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution
  İkon Hastanesi

  Morriston Hastanesi

  Morriston Hastanesi, bulaşık yıkamada uzun vadeli güvenilirlik ve verimlilik hedefliyor

  MEIKO, gerek güvenilirlik ve verimlilik açısından, gerekse mükemmel teknik servis desteği yönünden en iyi seçenek olduğunu kanıtladı.

  Swansea'deki 750 yataklı Morriston Hastanesinde, 2 dakikalık temas süresiyle saatte 3000 tabak yıkayan MEIKO M-iQ B-M54 V8 P8 tırnaklı bulaşık makinesi kuruldu.

  Başka bir tedarikçiye ait makinenin değişimi için, üç farklı tedarikçiye ait tekliflerin incelendiği satınalma süreci sonunda MEIKO'nun makinesi seçildi.

  Morriston Hastanesi Yemek Hizmetleri Müdür Yardımcısı Chris Rogers konuyla ilgili şöyle diyor: "MEIKO, gerek güvenilirlik ve verimlilik açısından, gerekse mükemmel teknik servis desteği yönünden en iyi seçenek olduğunu kanıtladı.

  Makine hastanenin birinci katına kuruldu ve bu amaçla yapılan bir kaide üzerine yerleştirildi; böylece hem zemin korunmuş oldu, hem de drenaj kolaylaştı. Fiziksel olarak önceki makineden küçük, ama kapasite olarak yeterli ve harika sonuçlar sağlıyor.

  MEIKO'nun Teknik Servisi çağrımıza 24 saat içinde cevap vererek, yeni bulaşık makinesinin kurulumunda oluşan geçici kesintileri hızlı bir şekilde giderdi."