İletişim
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Royal Devon & Exeter Hastanesi

  Restoran için bir kez daha MEIKO bulaşık makinesi seçmemizin iki temel nedeni var

  "MEIKO, hastanelerde güvenilirliğini kanıtladı. Restoran bölümünde bulunan önceki (MEIKO) makine 12 yıl boyunca haftada yedi gün, günde 12 saat sürekli çalıştı."

  Royal Devon ve Exeter Hastanesinin catering hizmeti haftada yaklaşık 14.000 yemek servisi yapıyor; yarı zamanlı ve tam zamanlı çalışan 140 personel yılda 365 gün ve günde 15 saat hizmet veriyor.

  Bu catering hizmeti Royal Devon ve Exeter Hastanesinin Wonford ve Heavitree tesislerinin ihtiyacını karşılıyor. Hastanenin ana mutfağında iki büyük bulaşık makinesi var. Her ikisi de MEIKO. Biri hasta yemek servisinin ihtiyaçlarını karşılıyor. Kısa bir süre önce yenilenen diğeri ise ana restoranın 07:00 - 20:00 saatleri arasındaki iş yükünü karşılıyor.

  Shirley Jones Royal Devon ve Exeter Hastanesi Hasta Yemek Servisi Müdürü. “Restoran için bir kez daha MEIKO bulaşık makinesi seçmemizin iki temel nedeni var."

  “Öncelikle MEIKO hastanelerde güvenilirliğini kanıtladı. Restoran bölümünde bulunan önceki makine 12 yıl boyunca haftada yedi gün, günde 12 saat sürekli çalışıyordu. Restoran 300 kişilik ve burada her gün 500'den fazla sıcak yemeğin yanı sıra atıştırmalık ve sandviç servisi yapıyoruz. Ayrıca, 31 hastane servisine hasta yemek hizmeti veren servisimiz için ayrı ama aynı derecede güvenilir bir MEIKO sistemi bulunuyor. MEIKO en güvenilir marka olduğunu kesinlikle ispatladı.

  Diğer yandan MEIKO'nun satış sonrası hizmeti de mükemmel. Herhangi bir sorun olduğunda ve bulaşık makineleri için teknisyen gerektiğinde, neredeyse anında biri geliyor; aynı gün olamazsa da en geç ertesi gün gelmiş oluyor.

  Bu büyüklükte bir hastane operasyonunda böylesi güvenilir makinelere sahip olmak ve çağrıya derhal karşılık veren teknik destek çok değerli. Bulaşık makinelerimize düzenli bakım yaptırıyoruz. MEIKO'dan gelen Teknik Servis mühendisi işini çok iyi yapıyor. Campbell gerçekten birinci sınıf bir mühendis. Arıza için çağırdığımızda derhal geliyor; problemi çözmek için doğru yedek parça ve bilgiye sahip. Biz de en iyi teknik servis hizmetini aldığımızdan emin oluyoruz."