İletişim
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Bell Rock Oteli

  MEIKO bulaşık makineleri ile güvenilir, enerji tasarruflu ve kaynakları koruyan bulaşık yıkama süreçleri

  MEIKO bulaşık yıkama teknolojisi için tam bir maraton: 4 yıldızlı lüks otel Bell Rock'un restoranları, 2013 yılında yaklaşık 130.000 misafir ağırladı. 35'i süit olmak üzere 225 odası bulunan otel, Rust şehrindeki Europa-Park'ta bulunan toplam beş adet 4 yıldızlı otelin en yenisi.

  Misafirlerini geçmiş yüzyıllara keşfe gönderen bu yenilikçi tema otelinin sloganı, koloni dönemi stilinde konaklamak ve yemek yemek.

  Bell Rock Oteli'nde birer À-la-carte, açık büfe ve lüks restoran bulunduğundan, çok sayıda hazırlık alanları söz konusu. Bu yüzden pastane, hazırlık ve kahvaltı mutfağı, bunlara ek olarak Ammolite restoranının mutfağının tamamı, otelin bodrum katında bulunuyor. Burada ayrıca oteldeki tüm restoranlardan çıkan kirli bulaşığın toplandığı bulaşıkhane de bulunuyor. Kazan yıkama makinesi, bardak yıkama makinesi ve M-iQ makineyle donatılmış bulaşıkhane, Bell Rock Oteli'ndeki temizlik ve hijyenin en önemli merkezi.

  Frank Müller, M-iQ'nun, özellikle yıkama sonuçlarına ve uygun maliyetli operasyonuna yansıyan avantajlarını şu sözlerle övüyor: "MEIKO'nun, güvenilir, enerji tasarruflu ve kaynakları koruyan bulaşık yıkama teknolojisine sadece Bell Rock'ta değil, çok sayıdaki diğer gastronomi işletmelerinde ve otellerde de güveniyoruz."