İletişim
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution
  Icon Otel Endüstrisi

  M-iQ tırnaklı bulaşık makinesi: "The Den" envanterindeki en iyi ekipman

  Hint lüks otelinin mutfak şefi, MEIKO bulaşık makinelerinin performansından çok memnun

  The DEN Page Hero

  "The Den", sekiz milyonluk nüfusu ile alt kıtanın en büyük metropollerinden biri olan Güney Hindistan şehri Bangalore'da, kentin zarafetini, özgünlüğünü ve samimi atmosferini tam olarak yansıtan bir otel olarak hayata geçirildi. İşletmenin mutfak şefliği görevini yürüten Kapil Dubey, tazeliğin ve lezzetin yanı sıra elbette hijyene de büyük önem veriyor. Yetki alanındaki her şeyin mükemmel olmasına büyük özen gösteren Kapil Dubey, otelin bulaşıkhanesinde ve ayrıca barlarında da yalnızca MEIKO teknolojisini tercih ediyor: "İşletmemizin daha henüz kuruluş aşamasından itibaren yalnızca MEIKO'ya güvendik ve çok sayıda ekipmanın tesisini sağladık. İşletmemizde kurulu bulunan M-iQ tırnaklı bulaşık makinesi, sahip olduğumuz en iyi ekipman. Tatmin edici bir performans sergiliyor ve yüksek miktarda enerji tasarrufu sağlıyor".

   

  Spültechnik

  Kapil Dubey'in MEIKO'yu seçmesinde belirleyici unsurlar, MEIKO makinelerinin yüksek verimliliğinin yanı sıra sunulan üst düzey güvenilirlik oldu: "MEIKO Hindistan, her ihtiyaç duyduğumuzda mükemmel servis kalitesi sağlayacakları yönünde bizde kesin bir güven oluşturdu. Bangalore'de tam donanımlı eksiksiz yedek parça stoğu bulundurmaları, bizi herhangi bir ihtiyaç durumunda MEIKO'nun derhal yanıt verebileceği yönünde ikna etti. Talep halinde MEIKO servis teknisyenlerinin iki saat içerisinde yanımızda olduklarını da bizzat yaşayarak tecrübe ettik. Bu avantaj, firmayı birinci tercihimiz kıldı!"

  Tutkuyla hazırlanmış özel yemeklerle ağırlanan, dünyanın her yerinden gelen konuklar için mutfaktaki her şeyin yalnızca lezzetleriyle değil, ayrıca çalışma koşulları ve hijyen açısından da üst seviyede olması, MEIKO sayesinde güvence altına alınıyor. Kapil Dubey'in sözleriyle: "MEIKO, bize şu ana kadar sahip olduğumuz en iyi ekipmanları tedarik etti".