Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  RACV Noosa Resort

  M-iQ sayesinde RACV Resort'ta bardaklar sihirli bir değnekle temizlenmiş gibi pırıl pırıl

  "Size, MEIKO konveyörlü bulaşık makinesini önerdiğiniz için çok teşekkür etmek istedim."

  RACV Noosa Resort, TripAdvisor ve Booking.com gibi tatil sitelerinde aldığı yüksek puanlarla öne çıkıyor. Avustralya'nın "Günışığı Sahili"ndeki bu muhteşem tesis, aynı zamanda lastminute.com.au sitesinde de "olağanüstü" olarak değerlendirilmiş ve tesiste kalan misafirler tarafından önerilme oranı %100.

  RACV Noosa Resort Yiyecek & İçecek Müdürü Danny Cannon, yeni bulaşık makinesini altı ay boyunca kullanmış. Bu sürenin sonunda makineyi ona öneren Ian Hopper'a (FCSI) görüşlerini aktarmış:

  "İnsanlar eleştiri yaparken çoğu zaman hızlı ve düşüncesiz davranıyor. Övgüde ise bir o kadar cimri oluyorlar. Size, MEIKO konveyörlü bulaşık makinesini önerdiğiniz için çok teşekkür etmek istedim. Aynen söylediğiniz gibi, aralık ayından beri bu makineden çıkan hiçbir bardağı elle parlatmak zorunda kalmadım!"

  "Bu süreçte, MEIKO ürünlerinin üstünlüğü ve MEIKO'nun sektördeki itibarını gözlemlemiş olduk."

  Hopper'in firması KHI International, yeme, içme, çamaşır ve atık bertaraf sistemleri konusunda danışmanlık hizmeti veren uzman bir firma. Merkezi Avustralya'nın Brisbane şehrinde olan firma, Avustralya'nın tamamı, Çin ve Orta Doğu olmak üzere, global düzeyde projeler yürütüyor.

  Hopper, otele MEIKO'dan, GiO ters ozmoz sistemiyle donatılmış bir M-iQ konveyörlü bulaşık makinesi önerdi. MEIKO tarafından geliştirilmiş bu benzersiz su şartlandırma sistemi, son durulamanın ardından bardak ve çatal-bıçakların sihir bir değnekle temizlenmiş gibi pırıl pırıl görünmelerini sağlıyor.

  Danny Cannon şöyle diyor: "Birçok markayı yakından inceledik ve makineleri çalışırken görmek için Melbourne'da birkaç işletmeyi ziyaret ettik. Bu süreçte, MEIKO ürünlerinin üstünlüğü ve MEIKO'nun sektördeki itibarını gözlemlemiş olduk. Bölgesel olarak köklü bir kuruluşuz ve yılda 365 gün çalışıyoruz. Bu yüzden güvenilir bir ürüne sahip olmak zorundayız.

  Havalandırma ve kullanımda yaşadığımız iyileşmeler, M-iQ'nun (…) daha az buhar çıkışı olduğunu, daha az gürültü yaptığını ve günlük işlerin kolaylaştığını gösteriyor. Cam malzemelerin artık elle parlatılması gerekmiyor. Bu sayede personel elini kesmiyor, bu da iş sağlığı ve güvenliği konusunda avantaj sağlayarak ilave tasarruf getiriyor."