İletişim
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  The Principal Manchester

  Manchaster'daki ünlü otel UPster bulaşık makinesi kullanıyor

  Eski Palace Hotel Manchester, Principal Hotel Company tarafından 25 milyon sterlin bütçeyle renove edildikten sonra, Kasım 2016'da The Principal Manchester adıyla açılmış. Yatırım kapsamına ana mutfağa hizmet edecek yeni bir konveyörlü bulaşık makinesi de dahil edilmiş.

  Kurulumu Noel'e yetişecek şekilde yapılan Meiko UPster K-M250 konveyörlü bulaşık makinesi, bina içinde monte edileceği yere getirmek için, bölümler halinde sökülmüş. Çünkü 1891'de tasarlanan Gotik Uyanış tarzındaki bu binada çalışmak bir takım zorlukları da beraberinde getirmiş.

  Merkezi Surrey'de bulunan catering ekipmanları distribütörü Equipt to Cook projeyi başarıyla yönetmiş. Equipt to Cook Genel Müdürü Yvonne Martin Meiko ile çalışmaktan çok memnun kalmış:

  "Meiko'nun teslimat hızı ve kurulum öncesi hazırlıkları bizi çok etkiledi.

  Bina çok güzel ama kendine has zorlukları var. Meiko ekibi kapsamlı bir saha incelemesi yaptı ve problemsiz bir montaj için, ekipmanın taşınacağı rotanın zor ve kolay noktalarını tespit etti."

  Şehrin tam merkezinde bulunan The Principal Manchester ikinci derece tarihi eser. Otelde 270 odanın yanı sıra 1.000 kişinin oturarak ağırlanabildiği, kuzeybatı İngiltere'nin en büyük balo salonu bulunuyor.