İletişim
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Seçkin Ascot Okulu, bulaşık yıkama çözümü olarak MEIKO'yu seçti

  LVS Okulu için yeni bir M-iQ bulaşık yıkama sistemi

  LVS Ascot, sınavsız öğrenci alan, karma eğitime sahip ve 4-18 yaşları arasındaki 800'den fazla öğrenciye eğitim veren gündüzlü ve yatılı bir okul olarak faaliyet gösteriyor.

  Okul bünyesindeki örneğin catering, temizlik ve ticari kiralamalar gibi önemli hizmetlerin çoğu Sodexo tarafından yürütülüyor. LVS bünyesinde Sodexo Grup Müdürü olarak görev yapan Jim Gavin, okulun neden MEIKO M-iQ bulaşık yıkama sistemini seçtiğini anlattı.
  "Önceki bulaşık makinemizin performansı beklentileri karşılamadı. Yalnızca yedi yıl sonrasında yenisiyle değiştirildi; çok uzun bir süre güvenilirlik problemleri yaşadık."

  "Yedek parçaları pahalıydı ve temin etmesi bazen çok uzun zaman alıyordu. Bir keresinde bir parça için bir hafta bekledik; bu yüzden catering hizmetlerimizde tek kullanımlık malzemeler kullanmamız gerekti. Güvenilirlik ve yedek parça temini bakımından durum öyle kötü bir hal almıştı ki, gerektiğinde hazırlıklı olmak için tek kullanımlık malzeme stoklamak durumunda kaldık." Jim Gavin sözlerini şu şekilde sürdürdü: "LVS Ascot, en iyi teklifin ne olabileceğini öğrenmek için bir deneme ihalesi açtı."

  "MEIKO ile iş yapma deneyimini her yönden çok memnun edici buluyoruz."

  "Firmanın Bölge Satış Müdürü Martin Pinder, en başından itibaren çok ilgili davrandı ve bize mükemmel tavsiyeler verdi. Örneğin, tepsilerin ve tabak takımlarının kurutulmasına yardımcı olmak için daha uzun bir makine kullanmamızı önerdi. İhale sürecinin bir parçası olarak, bulaşık makinesi tedarikçilerine dair görüşlerini almak amacıyla birkaç Sodexo catering hizmet sağlayıcısını ziyaret ettik; sonuçta MEIKO kazandı."

  "En başta Eton Okulu bünyesindeki Sodexo ekibi olmak üzere, MEIKO hakkında özelikle satış sonrası desteğe yönelik mükemmel bir referans sağladılar."

  Yeni bulaşık yıkama sisteminin kurulumu, iki haftalık Paskalya tatili esnasında yapılacak şekilde planlandı. Yürütülecek işlere, eski bulaşık yıkama sisteminin sökülmesi ve tüm yemek pişirme ekipmanlarının da geçici olarak sökülmesini zorunlu kılan, mutfak ve bulaşıkhane için yeni bir zemin yüzeyinin inşası da dahil edildi.

  "Projenin MEIKO tarafından zamanında bitirileceğine yönelik bir teminata ihtiyaç duyduk"; Jim Gavin sözlerini böyle sürdürdü. "Martin ve MEKO bünyesindeki proje yönetim ekibi, ayrıntılara büyük bir özen gösterdi ve sahadaki diğer müteahhitlerle tam bir ahenk içinde çalıştı. 26 Mart'ta başlayan proje, planlandığı gibi 6 Nisan'da bitirildi. "MEIKO ile iş yapma deneyimini gayet müşteri odaklı buluyorum. MEIKO son derece yardımsever bir yaklaşıma sahip; aramızda kurulan ilişkinin gelecekte de devam edeceğine güvenim tam."

  MEIKO'ya ait bulaşık yıkama sistemi, planlı bakım ve acil arıza desteği de dahil olmak üzere beş yıllık tam kapsamlı parça ve işçilik garantisi ile teslim edildi. "Bize güven hissettiren bir iş yaptık" şeklinde vurgu yapan Jim Gavin, sözlerine şunları da ekledi: "Tek bir fiyat ödedik ve önümüzdeki beş yıl boyunca hiçbir şey için endişe etmeyeceğiz."