İletişim
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Paradise Park, bulaşık yıkama için MEIKO'yu seçti

  Yoğun hizmet veren bahçe merkezi ve eğlence parkı için yeni bir sepet taşımalı bulaşık makinesi

  Newhaven, East Sussex'de yerleşik bulunan Paradise Park, Tates of Sussex tarafından kurulan üç güçlü mağaza zincirinin ilkini oluşturuyor. 1989'da açılan Paradise Park, bir restoranla tamamlanan büyük bir bahçe merkezine sahip. Bunun yanında, Planet Earth Müzesine ve içi balık dolu küçük göllere, şelalelere, fıskiyelere, seralara, dinozorlara ve bir fosil, mineral ve kristal koleksiyonuna sahip bir bahçeye ve kültürel miras bir patikaya da ev sahipliği yapıyor.

  Paradise Park, aşamalı bir tadilattan geçiyor ve yeni bulaşık yıkama sisteminin kurulumu da buna göre yeni ön servis bankolarının ve müşteri erişimine kapalı alanların iyileştirilmesi ile aynı zamanda gerçekleştirildi. Restoran 120 kişilik kapasiteye sahip; ancak dışarıda, bahçelerde ve kültürel miras patika boyunca pek çok oturma ve piknik bankının yanı sıra, çocuk oyun alanlarına bitişik olarak içecek ve atıştırmalık sunan bir "pod" bulunuyor.

  Tates Bahçe Merkezleri Reklam Müdürü Mark Gilbert şu şekilde açıklıyor: "Yoğun bir hafta sonunda, restoranda kolaylıkla 2000 adet sofra servis bulaşığı birikebilir."

  Tates firması, 15 yaşındaki bir MEIKO bulaşık makinesini değiştirmek için yeni bir MEIKO sepet taşımalı bulaşık makinesi seçti. "Sundukları bulaşık makineleri, grup bünyesinde başka yerlerde de kurulu; bu nedenle MEIKO'nun üst düzey güvenilirlik ve verimli teknik destek hizmeti sağladığından zaten haberdardık."

  "Sepet taşımalı bir makine seçtik; zira personel için bunun kullanımı, bünyemiz dahilindeki başka yerlerde kurulu olan giyotin tip makineleri kullanmaktan daha kolay. Bulaşık makinesi artık yalnızca bir kişi tarafından işletilebiliyor; giyotin tip bulaşık makinesini işletmek için ise iki kişiye ihtiyaç olacaktı."; Gilbert sözlerine böyle sürdürdü.

  "Bulaşıkhanedeki zemini de değiştirmemiz gerektiği için kurulumne için bir hafta zaman ayırdık: Pazartesi, eski bulaşık makinesinin ve eski zeminin dışarı çıkarılması; Salı, yeni zeminin inşası; Çarşamba, zeminin kurumaya bırakılması; Perşembe/Cuma; yeni bulaşık makinesinin hafta sonuna hazır olacak biçimde kurulması ve işletmeye alınması. Kurulum esnasında, MEIKO’nun mühendisleri kendi bakım ekibimizle yan yana çalıştı. Süreç çok iyi planlanmıştı; böylece her şey çok profesyonelce ilerledi ve olası aksaklıklar minimize edildi. Tabaklar, bardaklar ve çatal bıçak üzerinde hiç yağ kalıntısı yok; her şey makineden tertemiz çıkıyor. Bulaşıkhanede artık çok daha az buhar var ve ayrıca daha az kimyasal kullanımı kaynaklı maliyet tasarrufları da söz konusu. MEIKO ile bir servis sözleşmesi yaptık; zira en iyi değeri böyle elde edeceğimize inanıyoruz. Benzer bir sözleşme, eski makinenin bakımında bize büyük yardım sağladı.

  "MEIKO ile çalışmak verimli ve kolay, hiçbir güçlük çıkarmıyorlar ve ürünleri için kusursuz destek sağlıyorlar."

  Kurulan makine: MEIKO UPster K-M250-S/WR1 sepet taşımalı bulaşık makinesi