İletişim
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  TÜV Rheinland, Köln

  MEIKO'nun bulaşık yıkama teknolojisi TÜV Rheinland'ın kalite beklentilerini karşılıyor

  Endüstriyel hizmetlerden tüketim mallarına kadar TÜV Rheinland'ın Köln'deki merkezinde çalışan 2.000 kişi, teknik sistem veya ürünlerin güvenli ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlamak için ellerinden geleni yapıyor. Kalite, hem kurum içinde hem de dışarıya sunulan hizmetlerde önemli bir unsur. TÜV Rheinland'da yüksek kaliteye sahip mutfağın sağlanmasından sorumlu mutfak şefi Miguel Contreras, "kendimizi muhafazakar, ama aynı zamanda da geleneği ve değer anlayışı olan modern bir kurum olarak görüyoruz" diyor. Kurumun çalıştığı tüm tedarikçilerin sertifikalı, ürünlerinin de yüksek bir kalite standardına sahip olmaları gerekiyor.

  Bu nedenle kurumun bulaşıkhanesi, GreenEye-Technology®'ye sahip M-iQ tırnaklı bulaşık makineleriyle donatıldı. Contreras bu teknolojiyle ilgili şöyle diyor:

  "GreenEye kesinlikle çok mantıklı."

  "Bu teknolojiyi yemek servisinin ilk ve son yarım saatinde kullanıyoruz. Çünkü bu zaman dilimlerindeki bulaşık hacmi düşük oluyor. Bu sürede sadece tek bir hattı dolduruyoruz ve bu sayede her gün bir saat boyunca enerji, su ve deterjan tüketimi yarı yarıya azalmış oluyor."

  "Bulaşık makineleri bizim ana arterlerimiz. Burada bir arıza ciddi sonuçlara yol açabilir" diyerek Contreras işin teknik yanını açıklıyor.

  "M-iQ bulaşık makineleri, güvenilir lüks bir otomobil gibi çalışıyor."

  "Ses emisyonu açısından da bu makinelerle müthiş bir ilerleme kaydettiğimizi söyleyebilirim. Makinelerin oldukça sessiz çalışması, çalışma ortamını olumlu bir şekilde etkiliyor. Meiko'yu övgü yağmuruna tutabilirim; sundukları danışmanlık hizmeti ve planlama süreçlerinden, bulaşık yıkama teknolojisine ve Leverkusen'deki şube tarafından sunulan birinci sınıf servis hizmetine kadar her konuda Meiko'ya A+ veriyorum."