Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  M-iClean H giyotin tipi bulaşık makineleri

  Ergonomik çalışma alanları, daha kısa yıkama süreleri, daha hızlı kurutma, daha düşük maliyetler

  Bu makineyi tercih etmek için çok nedeniniz var
  Meiko Überzeugende Geschirrspülmaschine M-iClean H

  M'den XL'e kadar: MEIKO, her ihtiyaca uygun farklı modellerde giyotin tipi bulaşık makinesi sunar

  Hacimli bulaşıklar ve sınırlı çalışma alanları için ideal: M-iClean HM giyotin tipi bulaşık makinesi, 505 mm geçiş yüksekliğine ve 500 x 500 mm sepet ebadına sahiptir.

  Büyük düşünenler için güçlü teknoloji: M-iClean HL giyotin tipi bulaşık makinesi, 560 mm geçiş yüksekliğine ve 650 x 500 mm sepet ebadına sahiptir.

  İki kat daha fazla kapasite: M-iClean HXL giyotin tipi bulaşık makinesi, her biri 500 x 500 mm ebatındaki iki sepetiyle sunduğu iki kat kapasiteyle her şeyi tertemiz ve hijyenik bir şekilde yıkar. Geçiş yüksekliği ise 505 mm'dir.

  Bulaşık yıkama teknolojisinde çığır açan bir gelişim; otomatik temizlik sistemi

  Hafif bir dokunuş, fazlası gerekmez

  Ergonomi hakkında konuşmak başka, ergonomiyi yaşamak ise bambaşkadır: M-iClean H bunun kanıtıdır. Kapağı açmak ve kapamak için hafif bir dokunuş yeterlidir. Sessiz. Güvenilir. Güç uygulanması gerekmez.

  M-iClean H giyotin tip bulaşık makinesinin ergonomi konsepti, personelin sağlığını ve zamanını korur, iş yerini daha cazip bir hale getirir. Yorucu doldurma ve boşaltma işlemleri, dönüş hareketleri, gereksiz bekleme süreleri ve eğilmeler artık tarihe karışıyor.

  Yıkama sonrası elle parlatma da gerektirmez: Opsiyonel kurutma tezgahı, bulaşıkları daha da hızlı bir şekilde boşaltmak ve yerleştirmek için akıllı bir çözüm sunar.

  Sunduğumuz teknolojiye güvenimiz tam. Sözümüzü veriyoruz!

  Otomatik kapak sisteminin tüm elektronik ve mekanik parçaları için sağlanan 60 aylık garanti, fazladan bir açıklamayı gereksiz kılar. Bu, sizin için gerçek bir çalışma ve yatırım güvenliği anlamına gelir!

  İki kat önemli:
  Konforlu otomatik kapak sistemi

  M-iClean HXL çift sepetli bulaşık makinesinin iki kat büyük kapağı hafif olmamasına rağmen, zorlanmadan kolayca hareket ettirilebilir. M-iClean H serisine ait tüm makinelerde olduğu gibi, kapağı açmak ve kapamak için hafif bir dokunuş yeterlidir.

  İki kat daha dikkatli:
  Otomatik sepet tanıma sistemi

  M-iClean HXL çift sepetli bulaşık makinesi, makinenin içinde sepet olup olmadığını algılar. Sepet tanıma sistemi ancak bir sepet algılarsa programı başlatır ve kapağı otomatik olarak kapatır. Yıkama sona erdiğinde, kapak otomatik olarak tekrar açılır. Sizin yapmanız gereken tek şey ise sepetleri doldurmak ve boşaltmaktır.

  Meiko schnelle Haubenspülmaschine
  İki kat daha hızlı?
  Neredeyse!

  M-iClean HXL çift sepetli giyotin tipi bulaşık makinesi, o kadar hızlı çalışır ki program (neredeyse) başlamadan biter. Müşterilerimiz, vardiya başına 30 ile 60 dakika arası zaman tasarrufu elde ettiklerini onaylamaktadır. Ve zaman tasarrufu da daha az stres anlamına gelir.

  Mühendislik sanatı

  MEIKO, yeni tasarladığı otomatik kapak sistemi ile çalışma konforunda standartları belirler. Kapağın yanındaki kulplara hafifçe dokunarak veya ekran üzerinden ya da tamamen otomatik olarak kapağı açabilirsiniz. M-iClean H giyotin tipi bulaşık makinesi ile ergonomi realiteye dönüşür, kapağı güç kullanarak elle kaldırıp indirmenize gerek kalmaz. M-iClean H ile yapılan kolay yükleme/boşaltma ve ergonomik kullanım konsepti, hem personeli korur, hem de zamandan tasarruf sağlar.

  Kötü ortam havası ve enerji israfı?

  - Isı tutma* 

  - Kendi kendini temizleme fonksiyonlu buhar emişi 

  - Atık su ısı geri kazanımı 

  - Atık hava ısı geri kazanımı

  Son derece kolay

  - Sezgisel mavi kullanım konsepti 

  - Temperli camdan dokunmatik ekran

  - LED ışıklı sinyal 

  - Otomatik sepet tanıma sistemi

  Her açıdan birinci sınıf kalite

  - Paslanmaz çelik kombine yıkama ve durulama kolları 

  - Paslanmaz çelik dozaj hatları ile yıkama ve durulama hatları, arızaları ve onarım masraflarını önler. 

  - Büyük geçiş yüksekliği (505 / 560 mm) 

  - Otomatik kapak sisteminin tüm elektronik ve mekanik parçalarına 60 ay garanti

  En ince ayrıntısına kadar akıllıca tasarlanmış

  - Aktif kurutma için kurutma tezgahı 

  - Makinenin iç kısmına entegre GiO MODÜL sayesinde mutfak planlamasında daha fazla esneklik 

  - Kolay yükseklik ayarı ve kaide kurulumu 

  - İlave iş yükü gerekmeksizin esnek makine kullanımı. Kaide kurulumu ve yükseklik ayarı tüm makinelerde mümkündür 

  - Bağlantı değerleri, kurulum yerindeki sigorta korumasına kolayca adapte edilir 

  - Katlanabilir ve çıkarılabilir sepet taşıyıcı 

  - Kumanda ekranı her iki yana veya harici olarak monte edilebilir

  M-iClean H im Casino Baden-Baden
  Ödüller
  Tüm kategorilerde 5 yıldız kalitesi: Ambiyans, servis ve bulaşık makinesi.

  Ürünlerimizi övmek yerine, teknolojimizin başkaları tarafından test edilmesini ve değerlendirilmesini tercih ederiz. Bu değerlendirmeler sonucu aldığımız ödüllerin listesi oldukça uzundur. Siz listeyi incelerken, biz de titizlikle çalışıp, işimizi geliştirmeye ve iyileştirmeye devam ediyor olacağız! Bir sonraki ödülde görüşmek üzere!

  Angebot anfordern

  Her şey bu kapağın altında

  Daha rahat çalışma, daha kısa yıkama süreleri, daha iyi ortam havası, mükemmel sonuçlar, daha iyi ergonomi sayesinde daha az devamsızlık ve daha fazla kullanılabilir bütçe: Tüm bu özellikler M-iClean H'de bir araya gelir. Bu, devrimsel nitelikteki teknolojisi ve akıllıca tasarlanmış ergonomi konsepti sayesinde gerçekleşir.


  Sizin ihtiyaçlarınıza uygun bir M-iClean H giyotin tipi bulaşık makinesini avantaj paketlerimizden bulabilirsiniz.

  ErgonomikKonfor paketi

  Otomatik sepet tanıma sistemi sayesinde dokunmanıza bile gerek yoktur. Sepeti yerleştirin ve gerisini bulaşık makinenize bırakın. Akıllıca tasarlanmış kurutma tezgahı, son adıma kadar mükemmellik sağlar: Elle kurulama ve parlatmaya gerek kalmaz.

  Daha fazla bilgi alın

  SafEnerji paketi*

  Atık su ısı geri kazanımı ve ısı tutma özelliği, optimum enerji kullanımı sağlar. Buradaki bütünsel yaklaşımımız, yıkacak her tür malzeme için aynı verimlilikte sonuçlar getirir.

  Daha fazla bilgi alın

  Rahatİklim paketi

  Her yerde olduğu gibi, bulaşıkhanelerde de ortam havası önem taşır. Kendi kendini temizleme özelliğine sahip buhar emişi ve ısı geri kazanım sistemi, optimum ortam havası sağlayarak personeli memnun eder.

  Daha fazla bilgi alın

  MucizeviParlaklık paketi

  Parlayan her şey altın olmayabilir ama mükemmel bir yıkama sonucu altın değerindedir. MucizeviParlaklık paketinde yer alan yenilikçi GIO MODÜL ve kurutma tezgahı sayesinde, elle parlatma, kurulama ve cam korozyonu tarih olur.

  Daha fazla bilgi alın

  *M-iClean HXL çift sepetli bulaşık makinesi için mevcut değildir