İletişim
  The clean solution

  DV

  Wasser Welle

  Faydaları:

  • Parlatıcı dozaj ünitesi
  • Yerden yükseklik 150 mm
  • Kapağın arka tarafı açık olduğu için, buharın kullanıcıları rahatsız etmesi önlenir
  • Sıcaklığa bağlı olarak yıkama sürelerinin uzatılması, tüm operasyon koşullarında hijyen güvenliği
  • Anında kullanıma hazır, düşük operasyonel maliyetler, hızlı tank rejenerasyonu
  • Etkili durulama sistemi
  • Müşteri dostu servis hizmeti
  • Onaylanmış kalite

  DV 80.2

  Yıkamanız gereken çok fazla bulaşığınız mı var? Zaman zaman inanılmaz miktarda bardak mı yıkamanız gerekiyor? DV 80.2, MEIKO endüstriyel bulaşık makineleri arasında çok satanlardan biri olma sıfatını boş yere kazanmadı. 

  Optimize edilmiş yıkama ve durulama sistemi, mükemmel tasarlanmış yıkama tankı ve gerçek anlamda benzersiz filtre sistemi ile bu makine kesinlikle sıradan bir makine değil. Ergonomik tasarımı ve otomatik kapak özelliği sayesinde bu makine iş yükünün çok olduğu zamanlarda kendini gösterir. Hatta çalışanlar için bu makineyi kullanmak gerçek bir keyif olur.

  DV 120.2

  DV 120.2 tencere, tava, mutfak aletleri gibi bulaşıkların temizliği için mükemmel bir seçimdir.

  Elektronik kontrollü yıkama programı üç program süresi, üç farklı pompa gücü ve en modern teknolojiye sahiptir. Böylece temizlenmesi zor bulaşıklardan inatçı kirleri çıkarmak için gereken ekstra güce sahip olursunuz. Makinenin motor gücü yıkanacak malzemeye göre ayarlandığından son derece tasarruflu bir enerji tüketimine sahiptir. Makinenin yüksek gücüne rağmen, elektronik kontrollü ve yumuşak başlama sistemli yıkama pompası sayesinde bulaşıklar hassas bir şekilde yıkanır.

  Waschpumpen mit Schongang
  Bulaşık makineleri için yumuşak başlama özellikli yıkama pompaları

  Hassas bulaşıklar için hassas yıkama.

  DV 125.2

  Bu giyotin tip makinenin hem geçiş yüksekliği (555 mm) hem de geçiş genişliği (660 mm) büyüktür. DV 125.2 performans açısından da yüksek değerlere sahiptir.

  Bulaşık, taşıma kasası, gastronorm küveti, tencere, çatal-bıçak, tepsi ve hatta bardakları yıkamak üzere tasarlanan bu güç paketi mükemmel yıkama sonuçları sağlar. MEIKO giyotin tip makineler arasında en güçlüsü olan bu makine güçlü yıkama etkisiyle de takdirleri toplar.  Köşe kurulumda, ekstra geniş giriş ve çıkış tezgahları, bulaşık sepetinin kenarlardan taşmamasını ve yere bir şey damlamamasını sağlar.

  DV 200.2

  İş yoğunluğunuz diğer işletmelere göre iki kat daha fazlaysa, bu giyotin tip bulaşık makinesi sizin için en doğru seçimdir! 

  DV 200.2, sunduğu yüksek saatlik kapasiteyle göz kamaştırır; çünkü bu makine tek seferde iki sepet yıkar. Bu bulaşık makinesi, tek sepetli giyotin tip makinelerle yüksek kapasiteye sahip MEIKO konveyörlü bulaşık makineleri arasındaki boşluğu doldurur. Performans iki katına çıkmasına rağmen program süresi uzamaz. Hacimli bir malzeme olduğunda da, makinenin yan yana duran iki sepetine kolayca yerleştirilir.