İletişim
  The clean solution

  DV 270.2 marin tipi bulaşık makinesi

  Bu kazan yıkama makinesi, 650 mm geçiş yüksekliği ile mutfağınızda bulunan tüm hacimli bulaşıkların üstesinden gelir.

  Bu çok yönlü bulaşık makinesi tencere, tava, mutfak gereçleri, her ebatta konteyner ve temizlemesi zor tüm bulaşıkların üstesinden gelir. DV 270.2 marin tipi bulaşık makinesi yüksek performanslı dinamik pompalara, osilasyon hareketli üst ve alt paslanmaz çelik yıkama kollarının yanı sıra işlevsel tasarım ve sağlam yapıya sahiptir. Opsiyonel giriş ve çıkış tezgahları ile birlikte kullanıldığında, çift cidarlı izolasyonlu yıkama tankı ergonomik açıdan uygun bir çalışma ortamı oluşturur.  Tüm bu özellikler ve avantajlar, geminizin bulaşıkhanesinde hızlı ve verimli bulaşık yıkama sağlayacak şekilde bir araya gelir.

  Ölçümler

  no product key data found

  Bu makine buhar ısıtmalı model olarak da mevcuttur.

  DV 270.2 marin tipi bulaşık makinesi, normal bulaşık makinelerinin zorlandığı işleri hızlı ve güvenli bir şekilde yapar. Böylece bulaşıkhanede tüm işler daha pürüzsüz bir şekilde halledilir. Entegre boyler ve basınç arttırma pompası, sabit son durulama basıncı ve sıcaklığı sağlayarak tutarlı ve mükemmel yıkama sonuçları sunar. Yumuşak başlama sistemli yıkama pompası, narin cam malzemelerin kırılmasını veya çatlamasını önler. Kaydırma tezgahları boş süreyi minimuma indirirken bulaşıkhane personeli mükemmel ergonomik koşullar altında çalışır ve işlerini daha keyifle yapar. Feribotlar ve off-shore tesislerinin zorlu şartları için tasarlanmış marin tipi bulaşık makinesidir.

  Waschpumpen mit Schongang
  Bulaşık makineleri için yumuşak başlama özellikli yıkama pompaları

  Hassas bulaşıklar için hassas yıkama.

  Ölçümler

  no product key data found

  Bu makine buhar ısıtmalı model olarak da mevcuttur.

  * Makine soğuk su şebekesine bağlıysa ve/veya sepetler arka arkaya hızlı yükleniyorsa, hijyenik son durulama sıcaklıklarına ulaşmak için program süreleri uzayabilir.
  Ürün serileri ve konfigürasyonları, yasal koşullara veya diğer nedenlere bağlı olarak ülkeden ülkeye farklılık gösterebilir. Bizi arayın. İşletmenizin ihtiyaçlarına cevap verebilecek en uygun çözümü bulmaktan memnuniyet duyarız.

  Tarih: 03.2017. Teknik değişiklik yapma hakkımız saklıdır.