İletişim
  The clean solution

  Host fuarında Meiko ile buluşun: Yüz yüze veya dijital

  1 /  / 1

  İtalya’nın Milano şehri, Host fuarı ile bir kez daha tüm ikram ve catering sektöründen profesyonelleri ağırlamaya hazırlanıyor. 22 - 26 Ekim’de gerçekleşecek fuarda sektördeki en son trendler sergilenecek. Bu yılın odağında gıda ürünleri, çevre güvenliği, sürdürülebilirlik ve inovasyon bulunuyor.

   

  Meiko, Smart Label Ödülü ile onurlandırıldı

  Uluslararası Host fuarı sektör profesyonellerini ağırlamadan hemen önce, Meiko Smart Label Ödülü ile onurlandırıldı. HOST fuarı tarafından POLI.design işbirliğinde teşvik edilen ödül, ürün ve hizmetlere işlevsellikleri ve yenilikçi güçleri için veriliyor. Jüri, Milan Politeknik'ten profesörler ve sektör uzmanlarından oluşuyor.

  Alman hijyen uzmanı bu ödülü yeni şişe yıkama sistemi için aldı. M-iClean U tezgahaltı bulaşık makinesi sadece birkaç adımla aynı anda 16 şişeyi yıkayabilen hızlı, sürdürülebilir ve hijyenik bir sisteme dönüşüyor. Bu ödüllü yenilik de fuarda sergileniyor olacak.

   

  Ziyaretçileri bekleyenler

  Alman bulaşık yıkama ve gıda atık sistemleri uzmanı, standında komple bir süreci sergileyecek: Canlı pişirme esnasında yemekler tekrar kullanılabilir tabaklarla servis edilecek. Gıda atıkları sürdürülebilir şekilde işlenecek ve bulaşıklar yıkanacak. Planlama uzmanları, maksimum hijyen güvenliğini dikkate aldıkları verimli bir planlama örneği gösterecekler. Öne çıkan inovasyonlar arasında M-iQ serisinin özellikle verimliliğiyle göz dolduran yeni tırnaklı bulaşık makinesi ve yıkamadan daha fazlasını sunan Meiko Clean Solution Çemberi yer alıyor.

  Fuara katılamayacak olanlar için Meiko, açılış gününde stanttan 40 dakikalık bir canlı yayın gerçekleştirecek: https://www.meiko.info/en/host-2021

   

  İnovasyon: Yeni tırnaklı makine

  Tünel tipi makinelerde de yenilikler var. M-iQ serisinde yer alan yeni bir tırnaklı bulaşık makinesi kompakt, hijyenik, güçlü ve sürdürülebilir özellikleriyle öne çıkıyor. Makineyle ilgili daha detaylı bilgi Meiko standında veya dijital etkinlikte paylaşılacak.

   

  The Clean Solution Çemberi

  Firma, Meiko Active adı altında kapsamlı bir kimyasal portföyü lanse ediyor. Portföyün kalbinde yer alan Meiko Clean Solution Çemberi ile firma, yıkama sürecini kapsamlı bir şekilde ele alıyor. Burada Sinner Çemberi zaman, sıcaklık, mekanik ve kimyasal parametreleriyle her yıkama prosesinin temelini oluştururken; danışmanlık, Academy, iş akışları, satış sonrası hizmetler ve uygulama faktörleriyle kapsamı genişletilmiştir. Böylece “sadece yıkamadan” fazlası sunuluyor. Pratik eğitimler, özel mekan planlaması, ergonomi, proaktif servis ve basit iş akışları kaynakların verimli kullanılmasını sağlıyor.

   

  Tek kullanım yerine tekrar kullanım

  Ağırlama sektörü bir değişim ve dönüşüm halinde bulunuyor. Pandemi ve tek kullanımlık plastiklere getirilen yasaklar beraberinde birçok zorluk da getiriyor. Meiko, fuarda daha fazla sürdürülebilirlik için tekrar kullanılabilir malzemelere yönelik çözümlerini sergiliyor olacak. Bunlardan biri de hem standart bulaşıkları hem de şişeleri yıkayabilen M-iClean U tezgahaltı bulaşık makinesi. Sadece birkaç hareketle bu bardak ve bulaşık yıkama makinesi şişe yıkama makinesine dönüşüyor: Bunun için alt yıkama kolunun ilgili adaptörle değiştirilmesi yeterli. Standart ebatlarda ve şekillerde 16 cam şişe ve sürahi, hatta laboratuvar şişeleri bile M-iClean U ile çok kısa sürede tertemiz oluyor. Daha yüksek miktarlar için M-iClean H giyotin tip bulaşık makinesi ve saatte 10.000 bardak yıkayan M-iQ Cup tercih edilebilir.

   

  Meiko Experience Zone: Hijyen dünyasına açılan kapı

  Meiko, evinden veya ofisinden kapsamlı bilgiye ulaşmak isteyenler için yeni bir dijital dünya yarattı. Experience Zone adıyla lanse edilen portalde ziyaretçileri eğitimler, sunumlar, videolar, konferanslar, temizlik ve hijyen dünyasından çok sayıda konu bekliyor. Çeşitli sunum formatları sayesinde multimedya deneyimi yaşatacak portalde bir butona dokunarak farklı içeriklere ulaşmak son derece kolay. https://www.meiko-experiencezone.com/