İletişim
  The clean solution

  İnanılmaz hızlı ve kuru sonuçlar: M-iClean U ile birinci sınıf bulaşık yıkama

  1 /  / 1

  Meiko, yeni tezgahaltı bulaşık makinesi serisi ile bulaşık yıkamada yeni bir çığır açıyor: Konu hız, buhar azaltma ve kuruma sonuçları olduğunda, standartları M-iClean U belirliyor. M-iClean U'nun ismi aynı kaldı. Ama bunun haricinde birçok yeni özelliği var.

  Meiko bünyesinde Teknik Müdür olarak çalışan Dr. Müh. Thomas Peukert konuyla ilgili şöyle diyor: "Makinenin kendini kanıtlamış teknolojilerini test ettik ve daha da optimize ettik." Bu geliştirme süreci esnasında, MEIKO mühendisleri özellikle üç konuya odaklanmışlar: Isı geri kazanımı (yeni ComfortAir), ters ozmoz modülü (GiO MODÜL) ve cihaz ekranı için 'Private Label' opsiyonu. Yeni M-iClean U, pazarın çehresini değiştirecek karakteristik özelliklere sahip ve tüm müşteri gruplarına hitap ediyor.

  Yeni ısı geri kazanım sistemi ComfortAir sayesinde
  daha hızlı yıkama, kuruma, boşaltma ve tasarruf

  Makinedeki en büyük yenilikler, entegre ısı geri kazanımı sayesinde geliyor. Burada paslanmaz çelikten büyük bir yüzey, makineye giren soğuk temiz su ile birlikte makine duvarlarının optimum şekilde soğumasını sağlar. Bu sayede elde edilen yoğuşma etkisi, beraberinde birçok avantaj getiriyor:

  1. 30 saniye* daha hızlı: Yeni ısı geri kazanım sistemi sayesinde her yıkamada ciddi miktarda zaman tasarrufu sağlanıyor.

  2. %80'e* varan oranlarda daha az buhar. Makinenin kapağı açıldığında gözle görülür buhar çıkışı olmuyor; ortam ilave nem ve ısıya maruz kalmıyor. Bu da, hem hijyen güvenliğini, hem de personel memnuniyetini arttırıyor: Buhar nedeniyle gözlükler buğulanmıyor ve rahatsız edici bir ortam havası oluşmuyor. Özetle daha iyi çalışma koşulları, beraberinde daha yüksek personel memnuniyeti ve çalışma performansı getiriyor. Aynı zamanda ortamdaki eşyaların nemden dolayı zarar görmesi önleniyor.

  3. ComfortAir, kalan nem oranını tabaklarda %98'e*, bardaklarda %75'e* varan oranlarda azaltarak daha iyi kuruma sonuçları sağlıyor. Böylece GiO MODÜL ile birlikte personel için elle parlatma ihtiyacı ortadan kalkıyor, kırılma riski asgariye iniyor ve bulaşıklar daha hızlı bir şekilde hizmete sunulabiliyor. Üstelik hijyenik açıdan temiz ve kusursuz şekilde!

  4. ComfortAir sayesinde sıcak buharın makineden çıkması önlenerek, su devresine enerji sağlamak üzere kullanılıyor ve böylece değerli kaynaklardan tasarruf sağlanıyor. Bunun sonucunda operasyonel maliyetler %21'e* varan oranlarda düşürülüyor.

  Daha hızlı kurulum, olağanüstü yer tasarrufu

  Tesisat bağlantıları ve GiO MODÜL, değiştirilebilir ince filtre ile birlikte artık bulaşık makinesine entegre ve ilgili normlara uygundur. Bu, sektörde benzeri olmayan bir özelliktir. Bu sayede yer ihtiyacı azalır ve kurulum yerinde tadilata gerek kalmaz. Böylece kurulum ve bakım giderlerinden tasarruf sağlanır.

  Meiko Private Label ile görsellikte de üstün

  Bu opsiyon ile M-iClean U'nun cam ekranı hızlı ve kolay bir biçimde kişiselleştiriliyor. Açılış ekranında firma logosu veya ekran koruyucu olarak üç adet farklı görsel kullanılabilir. Servis iletişim bilgileri de entegre edilerek ihtiyaç halinde kolayca ulaşılabilir.

  Bununla birlikte makinenin her şeyi yeni değil: Önceki modelde kendini kanıtlamış özellikler, yeni M-iClean U'da da mevcut. Buna örnek olarak, makinenin çalışma durumunu değişken renklerle bildiren ışıklı LED kulpa sahip M-iClean sinyal konsepti verilebilir. Renk konsepti, makinenin içinde de kullanılıyor: Mavi renkteki tüm parçalar, kullanıcılar tarafından kolayca müdahale edilebilir ve temizlenebilir anlamına geliyor. Meiko, günümüzde müşterilerinin yüksek bir personel sirkülasyonuna sahip olduğunun farkındadır. Dolayısıyla sezgisel ve kolay kullanım ticari bir zorunluluktur.

  * Tüm veriler, maksimum değerler olarak gösterilmiş ve ComfortAir ısı geri kazanım sistemi kullanımıyla elde edilen tasarruflardır.