İletişim
  The clean solution

  Yeni CSO: Meiko, küresel satış ve servise yeni bir ivme kazandırıyor

  1 /  / 1

  Hijyen uzmanı Meiko, yeni bir Satış Direktörü (CSO) atadı. Jürgen Hund, Haziran ayından bu yana küresel satış ve servisten sorumlu. Daha önce on yıl boyunca Meiko Finans Direktörü (CFO) olarak görev yapan Hund, şirketin başarısına önemli katkılarda bulunmuş bir isim. Alman makine üreticisi, bu stratejik kararla küresel satış ve servise yeni bir ivme kazandırarak son yıllardaki büyüme odaklı ilerleyişini güçlendiriyor.

  Alman hijyen uzmanı Meiko, operasyonel ve stratejik bir kararla yönetim kuruluna yeni bir  CSO atadı. Jürgen Hund, Haziran ayından bu yana Meiko Grubu’nun dünya genelinde satış ve servisinden sorumlu. On yıl boyunca CFO rolünde Meiko Grubu’nun finansal istikrarına ve sürdürülebilir büyümesine katkı sağlayan işletme mezunu Hund, köklü şirketin süreçlerine ve iç yapısına son derece hakim.

  Bu bilgi birikimi, küresel satış ve servise yeni bir ivme kazandırmak istediği yeni görevinde Jürgen Hund'a çok yardımcı olacaktır. Amaç, Meiko teknolojisine güvenen birçok farklı sektörün satış ve servis yapılarını daha da optimize edebilmek. Ağırlama sektöründen itfaiye kuruluşlarına kadar tüm müşterilere gelecekte daha çok destek sağlanacak ve işletmeye özel ihtiyaçlar daha hızlı ve kişiye özel bir çözümle karşılanacak. Benzer şekilde şirketin neredeyse 100 yılı bulan uzun vadeli iş ortaklığı kültürüne uluslararası alanda daha da odaklanılması bekleniyor.

  "Temel yetkinliklerimiz, birbirinden farklı pazarlar için sunduğumuz temizlik ve hijyen çözümleridir. Bu da makinelerimizi, hijyen güvenliğinin bir zorunluluk olduğu medikal teknolojiden gastronomiye kadar birçok alanda ayrıcalıklı kılan bir bilgi aktarımıyla sonuçlanıyor. Bu kompleks çözümler, dünyanın dört bir yanındaki farklı koşullarla uyum içinde olmak zorunda. Ayrıca pandeminin müşterilerimize getirdiği yeni zorluklara da teknolojimizle cevap veriyoruz", diyor Jürgen Hund ve şöyle devam ediyor: "Bunların yanı sıra uzun bir süredir üzerinde çalıştığımız sürdürülebilirlik konusu da var. Tüm bu unsurları göz önünde bulundurarak satış ve servisimizi bir üst seviyeye taşımak için pazara ve müşterilerimize daha da yakın olacak şekilde organize ediyoruz. Özellikle bu, beni son derece mutlu ediyor."

  Meiko Grubu CEO'su Dr. Müh. Thomas Peukert ise şunları ekliyor: "Jürgen Hund'un CFO olarak gösterdiği olağanüstü performans, stratejik yaklaşımı ve kurumsal kültürümüze, ürünlerimize ve hizmetlerimize aşinalığı onu bizim için ideal bir seçim kılıyor. Bu nedenle pozisyonun firma içinden doldurulmasını bizim için büyük bir avantaj. CSO olarak operasyonel işlere hemen dahil olabilecek ve farklı departmanlar arasında faaliyet gösterebilecek. Diğer bir deyişle müşteri memnuniyetini de göz önünde bulunduran yenilikçi bir satış ve servis anlayışı için en iyi koşullara sahibiz."