İletişim
  The clean solution

  Bardak yıkama makinesi

  Doğru makine seçimi için rehber

  Bardak yıkama makinesi otellerin, restoranların, barların, yemekhanelerin ve benzeri tesislerin günlük operasyonlarında vazgeçilmez bir ekipmandır. Temiz ve pırıl pırıl bardakların daimi ve hızlı bir şekilde sağlanabilmesi, hem üretkenliği arttırır hem de işletmenin imajına olumlu katkıda bulunur. Zira misafirler, içeceklerinin mat, lekeli veya sürekli yıkanmaktan dolayı yıpranmış bir bardak içerisinde servis edilmesinden kesinlikle mutlu olmayacaklardır!

  Profesyonel gastronomi işletmeleri için optimum bardak yıkama makinesi nasıl seçilmelidir? Pratik bilgiler içeren bu yazımızda, yeni bir bardak yıkama makinesi satın alırken veya mevcut olanı değiştirirken size yardımcı olabilecek kriterleri paylaşıyoruz.

  Neden güçlü bir bardak yıkama makinesi seçilmelidir?

  Hiç şüphesiz bardak yıkama makinesi (veya fincan yıkama makinesi), içecek servisi yapılan tüm işletmeler için temel bir ihtiyaçtır: Bu durum, küçük bir bistro veya beş yıldızlı büyük bir otel, bakımevi veya hastane için aynı şekilde geçerlidir. Her gün çok sayıda bardak veya fincanın kullanıldığı işletmelerde, müşterilere maksimum düzeyde hijyen, temizlik ve iyi bir görünüm garanti edilmelidir.

  Profesyonel bardak yıkama makineleri, yüksek verim ve performans ile bu gereklilikleri karşılamak üzere tasarlanmıştır. Modern bulaşık yıkama çözümlerinin lider tedarikçisi olarak MEIKO, bu ürün kategorisine ekstra önem verip teknoloji, tasarım, verimlilik ve pratik kullanım unsurlarını ön planda tutmaktadır.

  Doğru bulaşık makinesi seçimi için beş kural

  Doğru ürün seçimi için önem taşıyan beş temel kuralı aşağıda bulabilirsiniz:

   

  • Çok yönlülük: İyi bir bardak yıkama makinesi çok yönlü olarak kullanılabilmeli ve sadece normal bardakların değil, kupaların, espresso fincanlarının, şarap kadehlerinin ve bira bardaklarının da yıkanıp temizlenmesine imkan sağlamalıdır. Bunun sebebi oldukça açıktır: Her bar ve her gastronomi işletmesinde, farklı doku ve renklerde çok çeşitli içecekler servis edilir. Bu nedenle işletmeniz için en uygun bardak yıkama makinesini seçerken sunduğu hacme ve performansa dikkat etmek önemlidir.
  • Yer ihtiyacı: Sokağın köşesindeki küçük bir bar ile büyük lüks bir otelin mutfağı, makine için sağlanabilen yer açısından ciddi farklılıklar gösterir. Küçük bir bar için, tezgahın arkasındaki iş akışına engel olmayacak ve kolay entegre edilebilecek tipte, kompakt ve kolay erişilebilir bir ürün gerekirken, büyük bir otel için bu anlamda herhangi bir kısıtlama veya koşul söz konusu değildir. Öte yandan verimli bir bulaşık makinesi ise her iki işletme için de ortak bir ihtiyaçtır.
  • Performans: Hız, minimum su ve kimyasal israfı, malzeme kalitesi, teknoloji, minimum tüketim ve makinenin, işletmenin niteliksel ve niceliksel ihtiyaçlarını karşılaması, doğru bulaşık makinesi seçimi için vazgeçilmez kriterlerdir.
  • Tasarım: Kuşkusuz ürünün görünüşü de önemlidir. Sadece işlevsel ve verimli olmakla kalmayıp aynı zamanda etkileyici tasarımıyla bar alanında göze çarpan bir bulaşık makinesi, işletmeye artı değer katar.
  • Dayanıklılık: Kaliteli bir bardak yıkama makinesi, kullanılan malzemeler ve teknolojiler sayesinde minimum bakım gerektiren ve nadiren arıza yapan bir üründür. Unutmayın ki gastronomi sektöründe arıza kaynaklı kesintiler kritik bir öneme sahiptir.

  MEIKO, ebadı ve kapasitesi ne olursa olsun, işletmeniz için tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak en iyi bardak yıkama makinesini seçmeniz için yardımcı olmaktan mutluluk duyar: Kapsamlı ürün portföyümüzde ihtiyacınıza uygun bir makine bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Çok yönlü, verimli, tasarruflu ve fark yaratacak bir çözümü garanti ediyoruz!

  Ürün bulucu

  İşletmeniz için en doğru bulaşık makinesini mi arıyorsunuz? Doğru çözümü bu sayfada bulabilirsiniz! İhtiyaçlarınızı seçin, gerisini ‘ürün bulucu‘ yapar.

  Bistro yemekleri MEIKO
  Ne tür malzemelerin yıkanması gerekiyor?
  En sık yıkamanız gereken bulaşıkları en iyi şekilde temizleyecek bulaşık makinesini bulun.
  24
  Gastronomi makineleri
  Bulaşık yıkama ihtiyacı hangi türde bir işletme için söz konusu?
  Farklı sektörlerin bir bulaşık makinesine yönelik farklı gereksinimleri mevcut olabilir. Size en uygun olan makineyi bulun.
  24
  Korb spülmaschine UPster K
  Hangi tipte bir makineye ihtiyaç duyuyorsunuz?
  Yer tasarrufu sağlayan ankastre modellerden XXL boyutlu tırnaklı varyantlara kadar geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz.
  24
  Meiko Massblatt Untertischspülmaschine UPster
  Ürün seçimi esnasında yükseklik veya genişlik açısından belli sınırlamalara dikkat etmeniz gerekiyor mu?
  Makinenin hangi genişlikte / uzunlukta olması gerekiyor? Yaygın olarak kullanılan ebatlar mı, yoksa özel gereklilikler mi söz konusu? Sizin için uygun bir çözüm bulacağımızdan emin olabilirsiniz.
  24
  grün Button
  Haben Sie bereits ein spezielles Modell ins Auge gefasst?
  Sollten Sie unsere Produkte bereits kennen, können Sie Ihren Favoriten auswählen.
  24
  24
  Gastro bulaşık makinesi MEIKO
  Bardakların elle parlatılması ihtiyacından kaçınmak mı istiyorsunuz?
  Çizgilere, kenar izlerine ve kirlenmeye son: Daha iyi su kalitesi için bir ters ozmoz sistemi tercih edin.
  24
  Energie Konzept M-iQ
  Enerji tasarrufu ve mutfağınızda daha az buhar oluşumu sağlamak ister misiniz?
  İyi ortam havası ve daha yüksek enerji verimliliği için bir ısı geri kazanım sistemi tercih edin.
  24
  Touch Display
  Olabilecek en üst seviyede kullanıcı dostu bir makine mi istiyorsunuz?
  Sunduğumuz karmaşık teknolojiler, mümkün olan en sezgisel kullanımı sunacak şekilde tasarlanmıştır.
  24
  Airsteam Ansicht in Maschine
  Yıkanan bulaşıkların makineden olabilecek en üst seviyede kurutulmuş şekilde çıkmasını mı istiyorsunuz?
  Bu durumda, yıkanan bulaşıklar özellikle hızlı bir biçimde kurutulur ve tekrar kullanıma hazır hale gelir.
  24
  Meiko Tellerspülmaschine M-iClean H
  Otomatik olarak açılıp kapanan, ergonomik bir kapağı ilgi çekici buluyor musunuz?
  Otomatik kapak sistemimiz, bulaşıkhanede daha hafif ve ergonomik bir fiziksel hareket akışına destek sağlar.
  24
  Der Industriegeschirrspüler FV 250.2
  Sıklıkla yüksek kirlilikte bulaşıklar mı yıkamanız gerekiyor?
  Eğer bulaşıklarınızda özellikle inatçı kirler birikiyorsa, makine seçimi esnasında bu durumu dikkate almanız gerekecektir.
  24
  Umkehr-Osmose-Anlage - GiO-Modul
  Bölgenizdeki su kalitesi sebebiyle veya hedeflenen yıkama sonuçlarını elde etmek amacıyla bir su yumuşatma veya demineralizasyon ünitesine mi ihtiyaç duyuyorsunuz?
  Mevcut su kalitesine bağlı olarak, su yumuşatma, kısmi veya tam demineralizasyon gibi farklı su şartlandırma yöntemleri kusursuz sonuçlar alınmasına yardımcı olabilir.
  24
  Korbtransportspülmaschine M-iQ
  Aşırı yüksek miktarda bulaşığın üstesinden gelebilmek için tırnaklı veya konveyörlü bir bulaşık makinesi mi ihtiyaç duyuyorsunuz?
  Ciddi derecede yüksek yoğunluğa sahip olan sektörler için, taleplerinizi karşılayabilecek bir bulaşık makinesi tercih edilmelidir.
  Spülgut: Gemischtes Geschirr
  Uygun ürünler
  Kriterlerinize uyan 24 makine bulundu:
  Bireysel teklif için lütfen bizimle iletişime geçin.