İletişim
  The clean solution
  Doktor şapka mavi

  M-Commander InVision

  Su dalgası

  M-Commander - Gelecek odaklı kontrol konsepti

  “Modüler entegre, bileşen temelli elektronik kontrol ünitesiˮ MIKE donanımı ile yenilikçi M-Commander InVision avantaj paketi, tüm müşteri beklentilerini karşılar. Yüksek konfor sunan, ikna edici ve kullanıcı dostu bir işletim anlayışından detaylı analiz seçeneklerine sahip servis yönetimine kadar, MIKE kontrol teknolojisi maksimum işlevsellik sunar.

  MEIKO tarafından yeni geliştirilen kontrol konseptiyle, bulaşıkhanedeki insan ve makine iletişimini yeni bir çağa taşıyan CC ve CC-Insight olmak üzere iki yazılım paketi sunulur.

  CC Insight - Steuerungserweiterung
  CC-Insight

  Die intelligente Steuerungserweiterung für PC-Datenübertragung und Visualisierung

  M-Commander Steuerungskonzept
  M-Commander InVision kontrol konsepti

  Gelecek odaklı kontrol konsepti

  Böylece operasyon günlüğü ve servis parametrelerine kablo bağlantısı gerekmeden zahmetsizce ve her zaman ulaşılabilir. CC, kontrol ünitesine "giriş yaparak" hijyen ve sistemle ilgili verileri kaydeder.

  CC-Insightise, verilere erişmek için makinenin yanına gitme gereğini ortadan kaldırır. İster ofisinizden ister evinizden dizüstü bilgisayarınızla, ihtiyacınız olan tüm verilere ulaşabilirsiniz. Oturum açmanızla birlikte sürece gerçek zamanlı olarak dahil olursunuz. Bu sayede daima “güncelˮ kalırsınız.

  Ayrıca PC-makine kontrol sistemi, müşterinin makinesine özel olarak uyarlanır.

   

  CC Insight - Steuerungserweiterung
  CC-Insight

  Die intelligente Steuerungserweiterung für PC-Datenübertragung und Visualisierung

  Yazılım, MEIKO konveyörlü ve tırnaklı bulaşık makineleri ile kolay ve hızlı bir şekilde iletişim kurulmasını sağlar. Makinenin kontrol sistemine kızılötesi arayüz üzerinden kablosuz giriş yapılarak, sistemle ilgili tüm veriler saniyeler içinde “Palmˮ cihazınıza aktarılır ve kaydedilir. Böylece operasyonel akışta hedeflenen bir değişiklik, bir analiz veya arıza tanısı her zaman mümkün olur.